Прийшов до тями: повідомили про стан чоловіка, якого врятували з септичного колодязя у Боратині
![](/resize/450x395/r/files/news/2023/07-15/364797/360103645_677946234377553_5613881660876176131_n.jpg)
Стан чоловіка, якого виявили непритомним на дні септичного колодязя у Боратині, вдалося стабілізувати.
Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, 32-річного чоловіка у комі доправили у лікарню з діагнозом отруєння.
Після наданої допомоги бригадою швидкої хворому вже в приймальному відділенні стало краще, він прийшов до тями.
Нагадаємо, 15 липня на території приватного домоволодіння в селі Боратин Луцького району двох чоловіків виявили непритомними в септичному колодязі. Одного з них госпіталізували, за життя іншого боролися медики – проводили реанімаційні заходи на місці події. На жаль, чоловік, 1974 р.н., помер.
Вчора, 14 липня, трагедія також сталася у селі Верба Володимирського району. Чоловіку під час чищення каналізації на власному подвір’ї стало зле. Знайомий, аби допомогти, також поліз у яму. Внаслідок отруєння парами газів обоє чоловіків загинули.
Мар'яна ТАРАСЮК
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, 32-річного чоловіка у комі доправили у лікарню з діагнозом отруєння.
Після наданої допомоги бригадою швидкої хворому вже в приймальному відділенні стало краще, він прийшов до тями.
Нагадаємо, 15 липня на території приватного домоволодіння в селі Боратин Луцького району двох чоловіків виявили непритомними в септичному колодязі. Одного з них госпіталізували, за життя іншого боролися медики – проводили реанімаційні заходи на місці події. На жаль, чоловік, 1974 р.н., помер.
Вчора, 14 липня, трагедія також сталася у селі Верба Володимирського району. Чоловіку під час чищення каналізації на власному подвір’ї стало зле. Знайомий, аби допомогти, також поліз у яму. Внаслідок отруєння парами газів обоє чоловіків загинули.
Мар'яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721223719)
Анонім
Показати IP
17 Липня 2023 10:55
капець
Велике переселення: три ведмеді з Луцького зоопарку поїхали до Молдови, а на Волинь прибули лама й мари патагонські
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
НАТО призначив спецпредставника в Україні
Сьогодні 16:10
Сьогодні 16:10
На Волині через негоду дерево впало на житловий будинок
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
95 українських захисників звільнені з російського полону
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
У Луцьку п'яного водія патрульним довелося ловити. Відео
Сьогодні 15:04
Сьогодні 15:04
Литва забороняє в'їзд легковиків на білоруських номерах
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
За добу шахраї видурили у волинян майже 80 тисяч гривень
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.