Приводять до ладу після зими: у Луцьку «полірують» зупинки
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/05-11/360954/wu274d-wmitgsj5qbbgbgnskr3tnfg5hplzkufp.jpeg)
Менше бруду – більше комфорту. З настанням тепла у місті почали мити зупинки громадського транспорту. Процес запустили працівники ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс». Працюють, переважно, вечірньої пори, аби не створювати незручностей жителям громади.
Про це інформує пресслужба міськради.
Усе починається із запінювання. Спеціальними мийними засобами забирається пил зі скляних конструкцій. Щоби остаточно його розчинити, достатньо трьох хвилин. Далі справа за «водними процедурами».
Під потужні струмені апарату потрапляють не лише стінки й дахи «розумних зупинок», а й дерев’яні лавки та інформаційні табло. На миття одного об’єкта йде щонайменше 1,5 години.За словами інженера ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» Богдана Чугая, на об’єкті працює двоє спеціалістів. Спочатку вони замітають навколо та в середині зупинки. Потім за допомогою мийки високого тиску Karcher та піноутворювача починають мити. Електроні панелі та інформаційне табло водою не миють, їх витирають сухими ганчірками.Миття зупинок – справа не нова. Оновлюють їх здебільшого після зими. Спочатку приділяють увагу «розумним», а потім тим, які не обладнані електронними засобами. Однак прибирання там не менш ретельне. У Луцьку миються навіть сміттєві урни.
Після миття зупинку витирають від води, щоби не іржавіла. Таке «полірування» додає їй блиску та охайності.
Зупинки транспорту – це території масового скупчення людей. І від того, в яких умовах вони очікують на свій автобус, складається враження про охайність міста. Загалом нині під мийний апарат луцьких комунальників потрапляє майже чотири десятки зупинок. Аби привести усі до ладу, треба мінімум два тижні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує пресслужба міськради.
Усе починається із запінювання. Спеціальними мийними засобами забирається пил зі скляних конструкцій. Щоби остаточно його розчинити, достатньо трьох хвилин. Далі справа за «водними процедурами».
Під потужні струмені апарату потрапляють не лише стінки й дахи «розумних зупинок», а й дерев’яні лавки та інформаційні табло. На миття одного об’єкта йде щонайменше 1,5 години.За словами інженера ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» Богдана Чугая, на об’єкті працює двоє спеціалістів. Спочатку вони замітають навколо та в середині зупинки. Потім за допомогою мийки високого тиску Karcher та піноутворювача починають мити. Електроні панелі та інформаційне табло водою не миють, їх витирають сухими ганчірками.Миття зупинок – справа не нова. Оновлюють їх здебільшого після зими. Спочатку приділяють увагу «розумним», а потім тим, які не обладнані електронними засобами. Однак прибирання там не менш ретельне. У Луцьку миються навіть сміттєві урни.
Після миття зупинку витирають від води, щоби не іржавіла. Таке «полірування» додає їй блиску та охайності.
Зупинки транспорту – це території масового скупчення людей. І від того, в яких умовах вони очікують на свій автобус, складається враження про охайність міста. Загалом нині під мийний апарат луцьких комунальників потрапляє майже чотири десятки зупинок. Аби привести усі до ладу, треба мінімум два тижні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Нововолинську авто зіткнулося з мотоциклом, є постраждалі
Сьогодні 16:20
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:20
Будуть навчатися і відкриватимуть бізнеси: в Луцьку запрацював хаб для жінок, які постраждали від війни
Сьогодні 16:03
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:03
Елегантність і потужність: огляд Bentley Flying Spur
Сьогодні 15:14
Сьогодні 15:14
Як вибрати пральну машину для великої родини
Сьогодні 14:23
Сьогодні 14:23
У Вірменії розбився літак Ан-2, є загиблі
Сьогодні 14:06
Сьогодні 14:06
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.