«Привіт, це сусід, позич гроші»: жителька Володимира віддала майже 10 тисяч телефонному аферисту
![](/resize/450x296/r/files/news/2023/12-15/373866/66666.png)
Шахраї телефонують до довірливих громадян або, зламавши акаунти, надсилають онлайн-друзям приватні повідомлення з проханням позичити кошти. Але громадяни мають бути пильними, отримавши таке повідомлення або телефонний дзвінок. У жодному разі не довіряйте проханню аферистів.
На цьому наголошують у Володимирському райвідділі поліції.
У таку аферу потрапила 42-річна володимирчанка, якій зателефонували з невідомого номера під приводом позичити кошти і представились сусідом. Зловмисники заволоділи коштами довірливої громадянки – 9370 грн. Саме таку суму жінка переказала через термінал на рахунок банківської картки.
Читати ще: Судять волинянина, який ошукав 214 осіб на суму майже 285 тисяч гривень
Правоохоронці радять: якщо ви отримуєте в телефонній розмові, соцмережах чи месенджерах подібні прохання від своїх друзів, колег, сусідів, то негайно альтернативним методом зв’язку зв’яжіться з людиною, від якої надійшло таке повідомлення, та з’ясуйте, чи це правда. Пам’ятайте, що ніхто не може бути застрахований від зламу власної сторінки. Якщо ви підозрюєте, що вашу сторінку зламано, перевірте особисті повідомлення: чи не було відправлених у той момент, коли ви не були в мережі, або таких, які містять підозрілі посилання. Якщо помітили таке, повідомте онлайн-друзів, щоб вони у жодному разі не перераховували гроші і не переходили за посиланнями в повідомленні. Якщо ви зрозуміли, що вас намагаються ошукати, або вже стали жертвою шахраїв, негайно телефонуйте у поліцію на 102.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На цьому наголошують у Володимирському райвідділі поліції.
У таку аферу потрапила 42-річна володимирчанка, якій зателефонували з невідомого номера під приводом позичити кошти і представились сусідом. Зловмисники заволоділи коштами довірливої громадянки – 9370 грн. Саме таку суму жінка переказала через термінал на рахунок банківської картки.
Читати ще: Судять волинянина, який ошукав 214 осіб на суму майже 285 тисяч гривень
Правоохоронці радять: якщо ви отримуєте в телефонній розмові, соцмережах чи месенджерах подібні прохання від своїх друзів, колег, сусідів, то негайно альтернативним методом зв’язку зв’яжіться з людиною, від якої надійшло таке повідомлення, та з’ясуйте, чи це правда. Пам’ятайте, що ніхто не може бути застрахований від зламу власної сторінки. Якщо ви підозрюєте, що вашу сторінку зламано, перевірте особисті повідомлення: чи не було відправлених у той момент, коли ви не були в мережі, або таких, які містять підозрілі посилання. Якщо помітили таке, повідомте онлайн-друзів, щоб вони у жодному разі не перераховували гроші і не переходили за посиланнями в повідомленні. Якщо ви зрозуміли, що вас намагаються ошукати, або вже стали жертвою шахраїв, негайно телефонуйте у поліцію на 102.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722219565)
Олексій
Показати IP
17 Грудня 2023 09:30
Потрібно заборонити продаж SIM-карт без паспорта. Кожна сімка має бути прив'язана до паспорта, щоб не було подібних ситуацій
![](/public/images/user_no_foto.png?1722219565)
ABC до Олексій
Показати IP
17 Грудня 2023 11:53
Ну так верифікуйте сім-карту в оператора, і будете спати спокійно. Чи "заборонити" - то єдиний вихід із ситуації? Ми вже багато в чому копіюємо рашку. Там теж сім-карти тільки по паспорту. От тільки купити там "ліву" сімку, зареєстровану на бомжа, при бажанні немає ніяких проблем.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722219565)
Were
Показати IP
18 Грудня 2023 00:14
Люди мають гроші, але не мають клепки, 1-2 питання і 'сусід' зливається
Масштаб приголомшує: найбільше у світі дерево кеш'ю займає площу понад 8000 квадратних метрів
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
29 липня: свята, події, факти. День Сил спецоперацій ЗСУ, була створена Всесвітня організація скаутського руху![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Луцьку пенсіонерку судили за насильство над чоловіком
28 Липня 2024 23:32
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 23:32
Повстанці Малі запропонували віддати полонених вагнерівців Україні
28 Липня 2024 23:04
28 Липня 2024 23:04
Племінник загинув на війні: волинянина судили як ухилянта, але він пішов у військо
28 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 22:35
ТЦК можуть мобілізувати чоловіків до 25 років
28 Липня 2024 22:07
28 Липня 2024 22:07
На озброєнні – павербанки та різноманітні ліхтарики: як сім'я лучан адаптувалася до відключень світла
28 Липня 2024 22:07
28 Липня 2024 22:07
Просять гідно зустріти: у волинську громаду на щиті повертається військовий Ігор Заєць
28 Липня 2024 21:38
28 Липня 2024 21:38
Лучанка Яна Беломоіна зірвала підготовку до Олімпіади-2024 з маунтенбайку через хворобу
28 Липня 2024 21:09
28 Липня 2024 21:09
Графіки вимкнення електрики на Волині 29 липня
28 Липня 2024 20:40
28 Липня 2024 20:40
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.