Припинити торгівлю з окупантами: під Радою тривають кількатисячні мітинги
![](/resize/450x333/r/files/news/2017/02-22/211810/1961009.jpg)
Під будівлею Верховної Ради України продовжуються мітинги на підтримку торгової блокади з окупованими територіями Донбасу.
Тисячі людей вимагають припинити торгівлю з Росією і окупованими територіями Донбасу.
Протестувальники запалили петарди і димові шашки, повідомляє Кореспондент.
Як відомо, у четвер, 23 лютого, Верховна Рада може розглянути підготовлений депутатами законопроект про припинення торгівлі із тимчасово окупованими територіями, а також проект постанови про створення Тимчасової слідчої комісії щодо розслідування фактів торгівлі з непідконтрольними Києву територіями.
Нагадаємо, вчора, 21 лютого, перед будівлею Ради у Києві з ініціативи Українського об’єднання патріотів – УКРОП» тут відбувся мітинг на підтримку блокади торгівлі з окупованими територіями. Перед мітингарями виступили народні депутати, учасники АТО, учасники блокади торгівлі з окупованими територіями та матері й жінки бійців, які перебувають у полоні в бойовиків.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у мітингу взяли участь волиняни.
Раніше, 19 лютого біля Стели Незалежності у центрі Києва відбулася акція, організована ОУН та бійцями добровольчих батальйонів - так зване Віче на підтримку блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу.
Сьогодні, 22 лютого, на майдані під будівлею Верховної Ради триває марш національної гідності, організований рухом "Національний корпус", всеукраїнським об'єднанням "Свобода" і партією "Правий сектор". За даними ЗМІ, участь в марші беруть близько п'яти тисяч осіб.
Протестувальники запалили петарди і димові шашки, вони вимагають припинити торгівлю з Росією і ОРДЛО (окремими районами Донецької та Луганської областей).
Поліція перекрила рух транспорту вулицею Грушевського.
Учасники маршу пройшли від Майдану Алеєю Героїв Небесної сотні, Інститутською і Кріпосним провулком.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Тисячі людей вимагають припинити торгівлю з Росією і окупованими територіями Донбасу.
Протестувальники запалили петарди і димові шашки, повідомляє Кореспондент.
Як відомо, у четвер, 23 лютого, Верховна Рада може розглянути підготовлений депутатами законопроект про припинення торгівлі із тимчасово окупованими територіями, а також проект постанови про створення Тимчасової слідчої комісії щодо розслідування фактів торгівлі з непідконтрольними Києву територіями.
Нагадаємо, вчора, 21 лютого, перед будівлею Ради у Києві з ініціативи Українського об’єднання патріотів – УКРОП» тут відбувся мітинг на підтримку блокади торгівлі з окупованими територіями. Перед мітингарями виступили народні депутати, учасники АТО, учасники блокади торгівлі з окупованими територіями та матері й жінки бійців, які перебувають у полоні в бойовиків.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у мітингу взяли участь волиняни.
Раніше, 19 лютого біля Стели Незалежності у центрі Києва відбулася акція, організована ОУН та бійцями добровольчих батальйонів - так зване Віче на підтримку блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу.
Сьогодні, 22 лютого, на майдані під будівлею Верховної Ради триває марш національної гідності, організований рухом "Національний корпус", всеукраїнським об'єднанням "Свобода" і партією "Правий сектор". За даними ЗМІ, участь в марші беруть близько п'яти тисяч осіб.
Протестувальники запалили петарди і димові шашки, вони вимагають припинити торгівлю з Росією і ОРДЛО (окремими районами Донецької та Луганської областей).
Поліція перекрила рух транспорту вулицею Грушевського.
Учасники маршу пройшли від Майдану Алеєю Героїв Небесної сотні, Інститутською і Кріпосним провулком.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723087287)
Мічман
Показати IP
23 Лютого 2017 10:01
Не розхитуйте лодку, нашу крису шоколадну тошнить
Чому одних людей комарі кусають постійно, а інших – ні?
Сьогодні 00:11
Сьогодні 00:11
8 серпня: свята, події, факти. День військ зв’язку в Україні та Міжнародний день кота![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Рекордна хвиля тепла в Антарктиді: температура піднялася на 30 градусів вище за норму
7 Серпня 2024 23:36
7 Серпня 2024 23:36
У луцькому дитсадку замінять старі вікна![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
Громади Волині залучили майже 5 мільярдів гривень податків
7 Серпня 2024 23:09
7 Серпня 2024 23:09
У Луцьку судять уродженця Азербайджану за крадіжки в «Єві» та «Аврорі»
7 Серпня 2024 22:51
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 22:51
Померла зірка фільму «Чорна пантера»
7 Серпня 2024 22:32
7 Серпня 2024 22:32
Арештовану деревину волинського лісництва продають за 20 мільйонів
7 Серпня 2024 22:14
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 22:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.