Прилади нічного бачення, зарядна станція, Starlink: у Любешеві наярмаркували на допомогу військовим
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/08-30/367552/372978473_2942287195908012_4711545136669132347_n.jpg)
За гроші, які вдалося зібрати на попередньому благодійному ярмарку в Любешеві, закупили багато необхідних речей.
Зокрема, як повідомила координаторка любешівського волонтерського центру Іванна Оласюк, придбали чотири системи нічного бачення на авто загальною вартістю
27600 гривень, пише газета Нове життя. Три комплекти поїхали в 51-й батальйон 100-ї бригади, один комплект – у 63-тю бригаду. Купили і зарядну станцію для бійців 33-ї бригади за 8000 гривень, а також супутникову систему Starlink для 451-го стрілецького батальйону (20500 гривень).
А вже у неділю, 3 вересня, має відбутися черговий благодійний ярмарок у Любешеві.
Читати ще: Чергова допомога: Луцька міськрада передала військовим квадрокоптери
Його організовують волонтери та закликають долучитися до цієї хорошої справи усіх небайдужих. Адже таким чином кожен може внести свою частку у наближення перемоги. Усі кошти, які вдається виручити на таких ярмарках, волонтери спрямовують на придбання необхідного обладнання нашим захисникам.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Зокрема, як повідомила координаторка любешівського волонтерського центру Іванна Оласюк, придбали чотири системи нічного бачення на авто загальною вартістю
27600 гривень, пише газета Нове життя. Три комплекти поїхали в 51-й батальйон 100-ї бригади, один комплект – у 63-тю бригаду. Купили і зарядну станцію для бійців 33-ї бригади за 8000 гривень, а також супутникову систему Starlink для 451-го стрілецького батальйону (20500 гривень).
А вже у неділю, 3 вересня, має відбутися черговий благодійний ярмарок у Любешеві.
Читати ще: Чергова допомога: Луцька міськрада передала військовим квадрокоптери
Його організовують волонтери та закликають долучитися до цієї хорошої справи усіх небайдужих. Адже таким чином кожен може внести свою частку у наближення перемоги. Усі кошти, які вдається виручити на таких ярмарках, волонтери спрямовують на придбання необхідного обладнання нашим захисникам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Монастир тринітаріїв у Луцьку на старих зображеннях
Сьогодні 12:03
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:03
Ковельську екстренку відремонтують за 14 мільйонів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
Оштрафували на 34 тисячі: біля Луцька чоловіка вдруге за рік зловили п’яним за кермом авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:39
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:39
Вночі сили ППО знищили 35 «шахедів» із 39
Сьогодні 08:41
Сьогодні 08:41
За місяць яйця на Волині здорожчали майже на 30%
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Біля Луцька за три мільйони продають будівлю котельні. Фото
Сьогодні 07:43
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:43
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.