На Волині затримали чоловіків, які хотіли переправити через річку 10 ящиків цигарок
![](/resize/450x337/r/files/news/2020/09-01/299390/55e734f4158dd624fc6f7b4d74a50a580ef95d08.jpg)
Чергову спробу незаконного переміщення сигарет 1 вересня на світанку вдалося припинити прикордонникам відділу «Рівне» Луцького загону.
Про це повідомляє прессслужба Державної прикордонслужби України.
Завдяки здобутій оперативній інформації, охоронцям кордону в Любомльському районі вдалося виявити і затримати двох чоловіків, які прямували до Польщі поза пунктами пропуску та несли пакунки з сигаретами. Як встановили, переправити 4900 пачок сигарет (майже 10 ящиків) чоловіки планували через річку Західний Буг, адже один із них був вдягнений у водолазний костюм.
Правопорушників та тютюнові вироби доставили до прикордонного підрозділу. На громадян складені документи за ч.2 ст.204-1 КУпАП, справи скерували до суду. Сигарети передані співробітникам Волинської митниці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє прессслужба Державної прикордонслужби України.
Завдяки здобутій оперативній інформації, охоронцям кордону в Любомльському районі вдалося виявити і затримати двох чоловіків, які прямували до Польщі поза пунктами пропуску та несли пакунки з сигаретами. Як встановили, переправити 4900 пачок сигарет (майже 10 ящиків) чоловіки планували через річку Західний Буг, адже один із них був вдягнений у водолазний костюм.
Правопорушників та тютюнові вироби доставили до прикордонного підрозділу. На громадян складені документи за ч.2 ст.204-1 КУпАП, справи скерували до суду. Сигарети передані співробітникам Волинської митниці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722939258)
Свідок
Показати IP
1 Вересня 2020 20:02
Куріть хлопці на митниці!
Росія знищила вщент понад 200 українських медзакладів
Сьогодні 12:36
Сьогодні 12:36
У Луцькому районі в Стиру потонула дитина
Сьогодні 12:19
Сьогодні 12:19
На війні загинув 27-річний волинянин Артур Кушнір
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
«Суп культур»: Василь Котляров – про «Амбасадор дитинства» у Луцьку, NZK, «Штольню», YAKTAK та український хіп-хоп
Сьогодні 11:47
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:47
На Волині посеред дороги горіла автівка. Фото
Сьогодні 11:31
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:31
Як у Луцьку роблять рідини для вейпів
Сьогодні 11:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.