Прикордонники Луцького загону виявили обстріляний знак Білорусі. Подробиці інциденту
![](/resize/450x252/r/files/news/2021/09-15/322639/017be6a-znak690.jpg)
Прикордонний комітет Білорусі заявив, що білоруський прикордонний знак обстріляли з території України. Українські прикордонники розповіли деталі інциденту.
Як інформує Українська правда, про це повідомили на сайті прикордонного комітету Білорусі.
«Білоруський прикордонний знак обстріляли з території України. Інцидент стався 11 вересня на ділянці Пінського прикордонного загону», – йдеться у заяві.Повідомляється, що під час огляду прикордонного знака прикордонники застави «Сваринь» виявили пошкодження прикордонного стовпа і щитка із зображенням герба Білорусі у вигляді пробоїн від дробу.
Прикордонники Білорусі вважають, що знак, імовірно, пошкодили пострілом з мисливської рушниці.
Повідомляється, що «результати проведеної зустрічі з українською стороною показали, що постріли робилися з території України». За даним фактом проводиться розслідування.
Натомість, як зазначили у коментарі Українській правді прикордонники, Державна прикордонна служба України разом із поліцією шукає ймовірних причетних до пошкодження прикордонного знаку Білорусі.
«Пошкоджений прикордонний знак на кордоні з РБ виявив прикордонний наряд Луцького загону ДПСУ. Про дану ситуацію відразу було повідомлено прикордонників сусідньої країни та співробітників поліції. Характер пошкодження свідчив про можливе застосування мисливської рушниці.
У той же час, характер місцевості – болотисто-чагарникова – унеможливлює піший рух осіб у цій місцевості і ознак перебування осіб біля прикордонного знаку виявлено.
Проте знак розташований поряд каналу, що з’єднує озера цієї місцевості, тому не виключається, що пошкодження могли здійснити порушники, які проходили по ньому човном», – повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко.
Речник ДПСУ повідомив, що під час перевірки на місцевості використаних гільз від мисливської зброї виявлено не було. З білоруською стороною проведено прикордонно-представницьку зустріч. Пошук причетних до цього осіб продовжується.
Під час зустрічі білоруська сторона жодних претензій або звинувачень на адресу ДПСУ не висувала, наголосив Демченко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформує Українська правда, про це повідомили на сайті прикордонного комітету Білорусі.
«Білоруський прикордонний знак обстріляли з території України. Інцидент стався 11 вересня на ділянці Пінського прикордонного загону», – йдеться у заяві.Повідомляється, що під час огляду прикордонного знака прикордонники застави «Сваринь» виявили пошкодження прикордонного стовпа і щитка із зображенням герба Білорусі у вигляді пробоїн від дробу.
Прикордонники Білорусі вважають, що знак, імовірно, пошкодили пострілом з мисливської рушниці.
Повідомляється, що «результати проведеної зустрічі з українською стороною показали, що постріли робилися з території України». За даним фактом проводиться розслідування.
Натомість, як зазначили у коментарі Українській правді прикордонники, Державна прикордонна служба України разом із поліцією шукає ймовірних причетних до пошкодження прикордонного знаку Білорусі.
«Пошкоджений прикордонний знак на кордоні з РБ виявив прикордонний наряд Луцького загону ДПСУ. Про дану ситуацію відразу було повідомлено прикордонників сусідньої країни та співробітників поліції. Характер пошкодження свідчив про можливе застосування мисливської рушниці.
У той же час, характер місцевості – болотисто-чагарникова – унеможливлює піший рух осіб у цій місцевості і ознак перебування осіб біля прикордонного знаку виявлено.
Проте знак розташований поряд каналу, що з’єднує озера цієї місцевості, тому не виключається, що пошкодження могли здійснити порушники, які проходили по ньому човном», – повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко.
Речник ДПСУ повідомив, що під час перевірки на місцевості використаних гільз від мисливської зброї виявлено не було. З білоруською стороною проведено прикордонно-представницьку зустріч. Пошук причетних до цього осіб продовжується.
Під час зустрічі білоруська сторона жодних претензій або звинувачень на адресу ДПСУ не висувала, наголосив Демченко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 8
![](/public/images/user_no_foto.png?1722543977)
Богдан Сташинський
Показати IP
15 Вересня 2021 17:45
З цього усе починається ...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722543977)
Володимир
Показати IP
15 Вересня 2021 19:15
Білоруси самі ж і обстріляли.
Відома тактика і вчитель відомий.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722543977)
000 до Володимир
Показати IP
15 Вересня 2021 21:23
І цікаво як тепер білоруські підконтрольні канали це демонструють
![](/public/images/user_no_foto.png?1722543977)
Партизан Аватар
Показати IP
15 Вересня 2021 20:47
А що ще нам робити? Нех.й щаст.ть
![](/public/images/user_no_foto.png?1722543977)
Сталін
Показати IP
15 Вересня 2021 21:20
Отак в 39-му році шлагбаум в Польщі відчинили ...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722543977)
Всезнайко
Показати IP
15 Вересня 2021 21:26
Полішучня полювала.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722543977)
Точно
Показати IP
15 Вересня 2021 21:31
Менше всякого бид##ла треба пропускати в прикордонну зону полювати по блату. І все буде гуд.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722543977)
В .
Показати IP
15 Вересня 2021 22:14
Во это роздули.Просто не было утки вот и бахнули по знаку.Ничего страшного поменяют герб и будет гут
У Венеції запровадили нові обмеження для туристів
Сьогодні 23:18
Сьогодні 23:18
Тричі вдарив по голові молотком: волинянину повідомили про підозру в замаху на вбивство
Сьогодні 23:00
Сьогодні 23:00
«Херсонський кавун» отримав статус бренду в Україні
Сьогодні 22:39
Сьогодні 22:39
Патрульний з Волині отримав нагороду «Золотий хрест»
Сьогодні 22:21
Сьогодні 22:21
Генштаб розглядає добровільний призов без участі ТЦК
Сьогодні 22:02
Сьогодні 22:02
У Луцьку судитимуть чотирьох зрадників та колаборантів
Сьогодні 21:40
Сьогодні 21:40
Волинські аграрії зібрали весь урожай гороху та ріпаку
Сьогодні 21:21
Сьогодні 21:21
Збувала заборонені ліки: волинянку судять за наркозлочини
Сьогодні 20:20
Сьогодні 20:20
Помітив рибалка: у Луцьку зі Стиру дістали потопельника
Сьогодні 20:02
Сьогодні 20:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.