Прототипи давніх волинян: скульптори зробили силіконові копії своїх батьків
Віра та Михайло – прототипи волинян, які стали персонажами виставки київських майстрів. Силіконові скульптури власних батьків виготовили сини – Олег та Сергій Цьосі. Експозицію презентували у Волинському краєзнавчому музеї.
Про це йдеться у сюжеті Суспільного.
Поряд зі скульптурами відомих українців – Гетьманом Мазепою, Лесею Українкою – прототипи волинських пенсіонерів Віри та Михайла Цьосів. Їх автор, син подружжя Олег Цьось, художник-гример за фахом. Майстер розповідає, що завжди хотів виготовити звичайних людей і вирішив втілити у силіконі – батьків.
Процес виготовлення довготривалий. Скульптор розповідає, що спочатку створює каркас, потім вживлює волосся, фарбує, промальовує мімічні зморшки, створює очі, шиє одяг. Олег Цьось працює над створенням скульптур із силікону разом з дружиною, художницею Альбіною Сафоновою.
Силікон наближений до фактури тіла, він схожий на віск. «Але силікон сучасний матеріал, він може витримувати температури. Взагалі силікон рулить в сучасному мистецтві», – каже Альбіна Сафонова.
Виставка силіконових скульптур триватиме в краєзнавчому музеї до кінця року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у сюжеті Суспільного.
Поряд зі скульптурами відомих українців – Гетьманом Мазепою, Лесею Українкою – прототипи волинських пенсіонерів Віри та Михайла Цьосів. Їх автор, син подружжя Олег Цьось, художник-гример за фахом. Майстер розповідає, що завжди хотів виготовити звичайних людей і вирішив втілити у силіконі – батьків.
Процес виготовлення довготривалий. Скульптор розповідає, що спочатку створює каркас, потім вживлює волосся, фарбує, промальовує мімічні зморшки, створює очі, шиє одяг. Олег Цьось працює над створенням скульптур із силікону разом з дружиною, художницею Альбіною Сафоновою.
Силікон наближений до фактури тіла, він схожий на віск. «Але силікон сучасний матеріал, він може витримувати температури. Взагалі силікон рулить в сучасному мистецтві», – каже Альбіна Сафонова.
Виставка силіконових скульптур триватиме в краєзнавчому музеї до кінця року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722169373)
Андрій
Показати IP
28 Грудня 2020 10:40
Не бачу нічого схожого.
Польський Сейм ухвалив постанову щодо Волинської трагедії
Сьогодні 13:28
Сьогодні 13:28
Сказав, що коханка краща: на Волині судили бібліотекарку, яка розбила чоловікові голову![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
У сні написав, що назавжди – на передовій. Дружина Героя видала книгу віршів, про яку мріяв її чоловік
Сьогодні 12:31
Сьогодні 12:31
Помер відомий український режисер
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Міські грабіжники Луцька ХVІІ століття
Сьогодні 10:06
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:06
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.