Просувала ідеї «руского міра»: на Волині судять колаборантку з Мелітополя
![](/resize/450x323/r/files/news/2023/08-03/365979/111-0.jpeg)
Прокурори Волинської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 39-річною жителькою Запорізької області колабораційної діяльності.
Жінка обіймала посаду в «военно-гражданской администрации» окупантів. Тепер же її судитимуть за ч. 5 ст. 111-1 КК України, повідомляє прокуратура Волині.
Слідство встановило, що після окупації міста Мелітополя у грудні 2022 року жінка, яка до того обіймала керівну посаду в регіональному підрозділі Міністерства юстиції України, добровільно погодилась на посаду начальника так званого «Управления записи актов гражданского состояния военно-гражданской администрации Запорожской области».
Реалізовуючи незаконну політику держави-агресора у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, посадовиця виконувала функціональні обов’язки з метою подальшого встановлення влади окупантів, створення у мешканців хибних уявлень про благі наміри окупаційних військ та незворотне і стабільне існування на теренах Запорізької області влади рф та ідей «руского міра».
Читати ще: Працювала в міськраді: колаборантку з Мелітополя судять у Луцьку
До слова, досудове розслідування у цій справі проводить УСБУ у Волинській області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Жінка обіймала посаду в «военно-гражданской администрации» окупантів. Тепер же її судитимуть за ч. 5 ст. 111-1 КК України, повідомляє прокуратура Волині.
Слідство встановило, що після окупації міста Мелітополя у грудні 2022 року жінка, яка до того обіймала керівну посаду в регіональному підрозділі Міністерства юстиції України, добровільно погодилась на посаду начальника так званого «Управления записи актов гражданского состояния военно-гражданской администрации Запорожской области».
Реалізовуючи незаконну політику держави-агресора у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, посадовиця виконувала функціональні обов’язки з метою подальшого встановлення влади окупантів, створення у мешканців хибних уявлень про благі наміри окупаційних військ та незворотне і стабільне існування на теренах Запорізької області влади рф та ідей «руского міра».
Читати ще: Працювала в міськраді: колаборантку з Мелітополя судять у Луцьку
До слова, досудове розслідування у цій справі проводить УСБУ у Волинській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431011)
Всезнайко
Показати IP
3 Серпня 2023 19:27
Знову заочно? В дупі вона вас мала.
Можна сплутати з хворобою Альцгеймера: вчені виявили новий тип вікової втрати пам’яті
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
В Ізраїлі дитина знайшла 1800-річну каблучку з гравіюванням
Сьогодні 00:18
Сьогодні 00:18
Ірина Фаріон померла у лікарні після замаху
19 Липня 2024 23:46
19 Липня 2024 23:46
Державний орієнтир: на Волині думають над реалізацією ветеранської політики
19 Липня 2024 23:27
19 Липня 2024 23:27
У Фаріон стріляли у Львові: всі подробиці замаху на діячку
19 Липня 2024 23:08
19 Липня 2024 23:08
На Волині затримали росіянина, який проживав в Україні нелегально. Далі – примусове видворення
19 Липня 2024 22:49
19 Липня 2024 22:49
Репер-військовий з Волині став співавтором нового треку від «Фронтової студії»
19 Липня 2024 22:30
19 Липня 2024 22:30
Графік вимкнення електроенергії на Волині 20 липня
19 Липня 2024 22:11
19 Липня 2024 22:11
На Харківщині загинув Герой з Волині Віктор Бойчук
19 Липня 2024 21:52
19 Липня 2024 21:52
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.