Просять упізнати непритомну, яку знайшли у під’їзді Нововолинська
![](/resize/450x262/r/files/news/2022/04-29/337842/screenshot_1-1.png)
Ввечері 28 квітня в ліфтовій клітці багатоповерхівки на 15 мікрорайоні у Нововолинську знепритомніла жінка пенсійного віку. При собі документів не мала, тож просять допомогти упізнати.
Про це повідомляє Нововолинський інформаційний портал.
«Знайшли цю жінку на підлозі кабінки ліфта третього під’їзду 15 будинку на 15 мікрорайоні (будинок навпроти «Кастелло»). Мешканці під’їзду сказали, що вона спершу намагалась стукати у двері різних квартир. Опісля, очевидно, викликала ліфт і в кабінці вже втратила свідомість», – повідомляють у коментарях.
При собі мала сонцезахисні окуляри і пакет з хлібом. Говорити не могла, її спершу ледь підняли на ноги і попід руки двоє місцевих чоловіків довели до лавки. Ні свого ім’я, ні іншої інформації жінка не змогла сказати.
«Невдовзі приїхала бригада швидкої, перевірили стан: тиск плюс/мінус в нормі, сатурація теж. Реакція на нашатир була присутня. Лікарі сказали, що був прикушений язик як після приступу. Якась мінімальна притомність спостерігалась. Після оглядин швидка допомога забрала її в лікарню», – повідомляють очевидці.
Наразі жінка знаходиться в реанімації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Нововолинський інформаційний портал.
«Знайшли цю жінку на підлозі кабінки ліфта третього під’їзду 15 будинку на 15 мікрорайоні (будинок навпроти «Кастелло»). Мешканці під’їзду сказали, що вона спершу намагалась стукати у двері різних квартир. Опісля, очевидно, викликала ліфт і в кабінці вже втратила свідомість», – повідомляють у коментарях.
При собі мала сонцезахисні окуляри і пакет з хлібом. Говорити не могла, її спершу ледь підняли на ноги і попід руки двоє місцевих чоловіків довели до лавки. Ні свого ім’я, ні іншої інформації жінка не змогла сказати.
«Невдовзі приїхала бригада швидкої, перевірили стан: тиск плюс/мінус в нормі, сатурація теж. Реакція на нашатир була присутня. Лікарі сказали, що був прикушений язик як після приступу. Якась мінімальна притомність спостерігалась. Після оглядин швидка допомога забрала її в лікарню», – повідомляють очевидці.
Наразі жінка знаходиться в реанімації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
«Війна показує людську сутність». Як на Волині перепочиває і тренується бригада ім. Івана Богуна
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
В уряді назвали втрати зернових через спеку
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
На Волині 60 людей мають статус жертв торгівлі людьми
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Ціни на популярні літні овочі та фрукти різко підскочили: що та скільки коштує в Україні
Сьогодні 06:42
Сьогодні 06:42
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.