Проігнорував червоний сигнал: на Волині зіткнулися шкільний автобус та потяг
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/02-09/355679/328748522_558313826246053_5543713148437830349_n.jpg)
Надвечір 9 лютого у с. Іванівка Іваничівської громади Володимирського району на залізничному переїзді під час слідування поїзда сталося зіткнення зі шкільним автобусом.
Про це повідомляє пресслужба ГУДСНС Волині.
В автобусі перебували водій і вчитель, дітей у транспортному засобі не було.
В результаті зіткнення автобус застряг на узбіччі поруч із залізничною колією.
На місці події з 18:37 працювали рятувальники 18 ДПРЧ смт Іваничі. За допомогою пневматичної подушки, гідравлічних ножиць та шанцевого інструменту вони деблокували автобус і відбуксирували його на безпечну відстань.
Потерпілих немає.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба ГУДСНС Волині.
В автобусі перебували водій і вчитель, дітей у транспортному засобі не було.
В результаті зіткнення автобус застряг на узбіччі поруч із залізничною колією.
На місці події з 18:37 працювали рятувальники 18 ДПРЧ смт Іваничі. За допомогою пневматичної подушки, гідравлічних ножиць та шанцевого інструменту вони деблокували автобус і відбуксирували його на безпечну відстань.
Потерпілих немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.