USD 41.10 41.50
  • USD 41.10 41.50
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.30 10.60

Продавав шини без чеків: у Луцьку оштрафували підприємця на 418 тисяч

23 Листопада 2023 13:12
У Луцьку податківці під час перевірки складу-магазину, в якому здійснює господарську діяльність з реалізації автомобільних шин в широкому асортименті ФОП, виявили низку порушень.

Про це повідомили в управлінні податкового аудиту Державної податкової служби в області.

Під час перевірки було встановлено, що з 1 жовтня до 17 листопада, що підприємець продавав та відвантажував шини без касового апарату та не видавав покупцям чеки. Крім того, у касі виявили значну суму необлікованих готівкових коштів, отриманих від реалізації шин без застосування ПРРО у встановленому законом порядку.

Також було виявлено, що підприємець не оформив офіційно двох найманих працівників.
Загальна сума штрафних санкцій за результатами проведеної фактичної перевірки становить 418,9 тис. гривень.

Матеріали щодо встановлених порушень вимог законодавства про працю скеровано для розгляду та прийняття відповідного рішення до Західного міжрегіонального управління з питань праці.

Крім того, на підприємця складено адміністративний протокол за ч.1 ст. 155-1 КУпАП, який скеровано для розгляду до Луцького міськрайонного суду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
свій Показати IP 23 Листопада 2023 14:59
був хороший шиносервіс(((((
свідомі Показати IP 23 Листопада 2023 15:17
Податки потрібно платити, а то зажерлись. Там ціни космосічні за погані шини. Хто там, що купував я не знаю.
Я Показати IP 23 Листопада 2023 15:26
Але конкуренти... Так.тук. тук
Пупкін Показати IP 23 Листопада 2023 17:39
Як чиновника ловлять чи таможенника,чи якого землевпорядника то платить штраф 51 тисячу і бери далі, а тут за чеки влупили такий штраф
Вайдай Показати IP 23 Листопада 2023 18:34
Що за шинокантора?
Вася до Вайдай Показати IP 23 Листопада 2023 20:59
Жидичин сусіди DPF Tech, враження що звезли з усіх смітників Європи
Так Показати IP 24 Листопада 2023 00:23
Ціни вашє жесть там. Дешевше можна нову купити
Ау Показати IP 24 Листопада 2023 17:28
Ви думаєте, що в державу потрапить 419тис грн. штрафу? ))))) Порішається Накормиться адвокат, суддя і податківець В державу Максиму десята частина потрапить. Патамуша Да здраствуєт суд самий гуманний!
Were до Ау Показати IP 25 Листопада 2023 20:18
Спеціалізуєшся на дільожках штрафів?
Андрій Показати IP 26 Листопада 2023 14:23
Тут як з якого боку глянути. Був ФОП, платив податки, можливо ще й армії допомагав. Ну не пройшло все по касі... Тепер його "влупили" він ФОПа закриє і буде працювати "в чорну". Все рівно оштрафують, як попадеться. Працюєш нормально - шукають як тебе наказати, працюєш неофіційно - теж накажуть. Майже щодня ловлять чиновників з мільйонами готівки під час війни і ніхто не питає де взяв ? І чому через касу гроші не провів... А просто випускають під заставу.
Василь АвТомаяк Показати IP 29 Листопада 2023 20:31
Та ще контора..