Презентували фотокнигу про загиблих і померлих військових із волинської громади
![](/resize/450x253/r/files/news/2024/06-13/384252/55029b6caf9ddefd.jpg)
12 червня у Луцьку в обласній бібліотеці для юнацтва презентували фотоальбом під назвою «Пам’ятаємо своїх Героїв 2014-2024». Це збірник матеріалів про загиблих і померлих героїв Мар’янівської селищної громади.
Про це Суспільному розповіла ініціаторка створення фотоальбому Євгенія Харків, чоловік якої захищав територіальну цілісність України у 2015-2016 роках і демобілізувався за станом здоров’я.
«Багато пролито сліз, але я дякую, що він у моєму житті був. Спочатку у нього був позивний Баян, бо він був вчитель музики, а після бою йому дали позивний Ураган. Коли повернувся з війни, ми побудували капличку. Кожного місяця, коли він був на війні, я вишивала одну з ікон», – сказала жінка.Біографії, світлини та відеозаписи розповідають про життя та подвиги захисників із Мар’янівської громади, зазначила секретарка селищної ради Ольга Васюренко. З її слів, фотоальбом допомогли видати благодійники.Читати ще: Рідні загиблих військових з Волині та Рівненщини видали книгу-спомин про них
Наклад становить 93 примірники. У фотоальбомі, сказала посадовиця, є інформація про 30 захисників, в електронній версії фотокниги – про 31 захисника.«Було розміщено інформацію ще про одного героя Олександра Юзву, який є вихідцем із нашої громади, але похований в Гаразджі. Я запропонувала створити QR-коди і таким чином розмістити якомога більше інформації та посилань про кожного. Тому виникла така ідея створити електронну версію фотоальбому», – каже секретарка ради.
Колишня вчителька, а нині пенсіонерка Галина Стрільчук писала текст для фотоальбому. Жінка розповіла, що знала багатьох загиблих військових, історії яких увійшли до фотоальбому.«Частина із них – мої учні. Мені боляче писати про них, тому що я їх знаю молодими і гарними. Найкращі спогади про них. Вразила мене доля мого учня Степанюка Володі, який загинув, рятуючи товариша. Осколок попав йому поза бронежилетом. Товариша врятував, а сам загинув. Лишилися незагоєні рани», – додала волинянка.Фотоальбом «Пам’ятаємо своїх Героїв 2014-2024», зазначила ініціаторка його створення Євгенія Харків, будуть дарувати для сімей загиблих/померлих воїнів АТО/ООС та бібліотекам в області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Суспільному розповіла ініціаторка створення фотоальбому Євгенія Харків, чоловік якої захищав територіальну цілісність України у 2015-2016 роках і демобілізувався за станом здоров’я.
«Багато пролито сліз, але я дякую, що він у моєму житті був. Спочатку у нього був позивний Баян, бо він був вчитель музики, а після бою йому дали позивний Ураган. Коли повернувся з війни, ми побудували капличку. Кожного місяця, коли він був на війні, я вишивала одну з ікон», – сказала жінка.Біографії, світлини та відеозаписи розповідають про життя та подвиги захисників із Мар’янівської громади, зазначила секретарка селищної ради Ольга Васюренко. З її слів, фотоальбом допомогли видати благодійники.Читати ще: Рідні загиблих військових з Волині та Рівненщини видали книгу-спомин про них
Наклад становить 93 примірники. У фотоальбомі, сказала посадовиця, є інформація про 30 захисників, в електронній версії фотокниги – про 31 захисника.«Було розміщено інформацію ще про одного героя Олександра Юзву, який є вихідцем із нашої громади, але похований в Гаразджі. Я запропонувала створити QR-коди і таким чином розмістити якомога більше інформації та посилань про кожного. Тому виникла така ідея створити електронну версію фотоальбому», – каже секретарка ради.
Колишня вчителька, а нині пенсіонерка Галина Стрільчук писала текст для фотоальбому. Жінка розповіла, що знала багатьох загиблих військових, історії яких увійшли до фотоальбому.«Частина із них – мої учні. Мені боляче писати про них, тому що я їх знаю молодими і гарними. Найкращі спогади про них. Вразила мене доля мого учня Степанюка Володі, який загинув, рятуючи товариша. Осколок попав йому поза бронежилетом. Товариша врятував, а сам загинув. Лишилися незагоєні рани», – додала волинянка.Фотоальбом «Пам’ятаємо своїх Героїв 2014-2024», зазначила ініціаторка його створення Євгенія Харків, будуть дарувати для сімей загиблих/померлих воїнів АТО/ООС та бібліотекам в області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У болгарському місті знайшли мертвим громадянина України
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
У Луцьку через п'яного водія зіткнулося чотири автомобілі
Сьогодні 13:07
Сьогодні 13:07
Двох прокурорів ОГП викрили на хабарі у $170 тисяч
Сьогодні 12:51
Сьогодні 12:51
Поліція розшукує безвісти зниклого 78-річного волинянина
Сьогодні 12:34
Сьогодні 12:34
Латвія забороняє в'їзд автомобілів на білоруських номерах
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
На Волині 15-річний скутерист збив пішохода
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.