Представник Волині здобув бронзу на Чемпіонаті світу з біатлону
![](/resize/450x254/r/files/news/2023/03-05/357042/rnifzb-0x0-4745x2682-azpyz3uxxtvyp7xsent2c62lvkttu47v.jpg)
Михайло Хміль, який представляє Волинь, у складі збірної України став бронзовим призером у змішаній естафеті юніорського чемпіонату світу з біатлону. Змагання відбуваються у місті Щучинськ в Казахстані.
Про це інформує Волинь.
У першому виді програми змагань збірна України змогла зійти на п’єдестал пошани. На третє місце у змішаній естафеті серед дівчат та юнаків, в якій виступала 21 збірна, зійшла четвірка у складі Олени Городної, Олександри Меркушиної, Богдана Борковського та Михайла Хміля (18-річний уродженець прикарпатського села Яблунька представляє Волинь).
Краще, ніж український квартет, з дистанцією впоралися представники Норвегії та Німеччини, яким українські біатлоністи програли відповідно 1.30,6 та 55,1 секунд, випередивши у боротьбі за бронзу італійців на 19,1.
Юніорський чемпіонат світу-2023. Змішана естафета:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує Волинь.
У першому виді програми змагань збірна України змогла зійти на п’єдестал пошани. На третє місце у змішаній естафеті серед дівчат та юнаків, в якій виступала 21 збірна, зійшла четвірка у складі Олени Городної, Олександри Меркушиної, Богдана Борковського та Михайла Хміля (18-річний уродженець прикарпатського села Яблунька представляє Волинь).
Краще, ніж український квартет, з дистанцією впоралися представники Норвегії та Німеччини, яким українські біатлоністи програли відповідно 1.30,6 та 55,1 секунд, випередивши у боротьбі за бронзу італійців на 19,1.
Юніорський чемпіонат світу-2023. Змішана естафета:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Литва передасть Україні новий пакет допомоги з ППО та БТРами
Сьогодні 22:06
Сьогодні 22:06
Уряд спростив ввезення енергетичних товарів в Україну
Сьогодні 20:50
Сьогодні 20:50
У ДТП в Києві загинув військовий з Волині Михайло Ковальчук
Сьогодні 20:31
Сьогодні 20:31
На Волині попрощались із Героєм Сергієм Грищуком
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
У Луцьку мотоцикліст зіткнувся з таксі, постраждала жінка
Сьогодні 19:32
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:32
Лише після отримання посвідки на проживання: ще одна країна ЄС посилила вимоги для українців
Сьогодні 19:13
Сьогодні 19:13
У Луцьку стартував мистецький інклюзивний табір
Сьогодні 18:54
Сьогодні 18:54
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.