Працівницю луцької податкової 10 років судять за хабар
![](/resize/450x248/r/files/news/2024/03-06/378535/photo_2024-03-06 16.56.19.jpeg)
Чи могли дві працівниці волинської податкової вимагати від підприємців хабарі за повернення ПДВ? Мовляв, за певну суму не будуть перешкоджати діяльності. Цій історії майже десять років. Саме стільки часу справу розглядають у судах. Одна з підозрюваних померла, а другу суд нещодавно виправдав.
Нещодавно в апеляції допитували як свідка підприємицю. Вона майже нічого не пам’ятала, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
«Є протокол про прийняття заяви про вчинення кримінального правопорушення, де ви дали таку заяву старшому слідчому про те, що службові особи Луцької державної податкової інспекції, в тому числі Павлова та Зінчук, систематично вимагали та отримували неправомірну вигоду за перешкоди відшкодування ПДВ», – зауважив суддя Апеляційного суду Волинської області Василь Подолюк.
Підприємиця Людмила Острей впізнала свою заяву, однак у залі суду заявила про тиск. Хто саме тиснув на неї? Жінка цього пригадати не змога, як і не змогла пояснити, чому написала заяву в правоохоронні органи.
Урешті звинувачення правоохоронців не підтвердив жоден свідок.Читати ще: Підставила бухгалтерка: волинський підприємець доводить у суді свою неплатоспроможність
«Моя довірителька письмово просила, щоб на судовому засіданні об’єктивно розібралися, клопотала про проведення одночасних допитів із відповідними заявниками, в чому їй було відмовлено», – сказав адвокат Сергій Полячук.
Суд першої інстанції виправдав працівницю податкової. Вона продовжує працювати головним державним інспектором. В апеляції повторно дослідили всі докази і теж встановили, що жінка не винна.
Вона пообіцяла прокоментувати цю історію згодом, бо, вочевидь, прокурор подаватиме касаційну скаргу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нещодавно в апеляції допитували як свідка підприємицю. Вона майже нічого не пам’ятала, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
«Є протокол про прийняття заяви про вчинення кримінального правопорушення, де ви дали таку заяву старшому слідчому про те, що службові особи Луцької державної податкової інспекції, в тому числі Павлова та Зінчук, систематично вимагали та отримували неправомірну вигоду за перешкоди відшкодування ПДВ», – зауважив суддя Апеляційного суду Волинської області Василь Подолюк.
Підприємиця Людмила Острей впізнала свою заяву, однак у залі суду заявила про тиск. Хто саме тиснув на неї? Жінка цього пригадати не змога, як і не змогла пояснити, чому написала заяву в правоохоронні органи.
Урешті звинувачення правоохоронців не підтвердив жоден свідок.Читати ще: Підставила бухгалтерка: волинський підприємець доводить у суді свою неплатоспроможність
«Моя довірителька письмово просила, щоб на судовому засіданні об’єктивно розібралися, клопотала про проведення одночасних допитів із відповідними заявниками, в чому їй було відмовлено», – сказав адвокат Сергій Полячук.
Суд першої інстанції виправдав працівницю податкової. Вона продовжує працювати головним державним інспектором. В апеляції повторно дослідили всі докази і теж встановили, що жінка не винна.
Вона пообіцяла прокоментувати цю історію згодом, бо, вочевидь, прокурор подаватиме касаційну скаргу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 7
![](/public/images/user_no_foto.png?1721132447)
Веремко Діма
Показати IP
7 Березня 2024 08:58
Бабула Ігор тебе таке чикає
![](/public/images/user_no_foto.png?1721132447)
Веремко
Показати IP
7 Березня 2024 09:02
Бабула Ігор готуйся скоро і тебе візьмуть
![](/public/images/user_no_foto.png?1721132447)
Всезнайко
Показати IP
7 Березня 2024 10:27
Всрані прокурори. Чого до жінки причепилися? Показники треба? Напевно, підприємцю заставили заяву написати 10 літ тому. Якщо й брали ті дівчата, то не собі, а керівництву носили, бо сама інспектор таке не вирішувала.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721132447)
Діагноз
Показати IP
7 Березня 2024 12:01
Ой, я така затуркана, така затуркана !
![](/public/images/user_no_foto.png?1721132447)
Арсен
Показати IP
7 Березня 2024 13:47
Там всі беруть, не саджати ж всю податкову))
![](/public/images/user_no_foto.png?1721132447)
Даво
Показати IP
7 Березня 2024 14:23
Зінчук вигнати
![](/public/images/user_no_foto.png?1721132447)
Клава
Показати IP
8 Березня 2024 04:29
а слабо проаналізувати статки тодішнього керівництва податкової ?..(порозписувані на діверя)..
У болгарському місті знайшли мертвим громадянина України
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
У Луцьку через п'яного водія зіткнулося чотири автомобілі
Сьогодні 13:07
Сьогодні 13:07
Двох прокурорів ОГП викрили на хабарі у $170 тисяч
Сьогодні 12:51
Сьогодні 12:51
Поліція розшукує безвісти зниклого 78-річного волинянина
Сьогодні 12:34
Сьогодні 12:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.