Працівники нових РДА: у Ковельській адміністрації буде менше людей
![](/resize/450x300/r/files/news/2021/01-16/307869/3221.jpg)
В облдержадміністрації змінили граничну чисельність працівників реорганізованих райдержадміністрацій.
Нагадаємо, відповідно до нового адміністративно-територіального устрою на Волині утворили чотири нових райони замість шістнадцяти. Разом із скороченням кількості районів відбудеться і скорочення кількості районних державних адміністрацій.
На початку року заступник голови ОДА Сергій Мовенко у своєму розпорядженні затвердив граничну чисельність працівників реорганізованих РДА, проте згодом наступним розпорядженням за підписом посадовця в документ внесли зміни.
Загальна кількість працівників райдержадміністрацій залишилася незмінною – 560. Проте, в новому розпорядженні йдеться, що гранична чисельність працівників у Ковельській РДА має скоротитися на 38 осіб. Натомість в інших райдержадміністраціях працівників стане більше.
Згідно з документом, у Володимир-Волинській РДА будуть працювати 117 осіб (спершу в штаті пропонувалося 102 посади), у Камінь-Каширській РДА – 124 працівники (було 120), у Ковельській РДА буде 151 працівник (раніше пропонувалося 189) і найбільше працівників буде у Луцькій РДА – 168 (згідно з попереднім розпорядженням – 149 працівників).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, відповідно до нового адміністративно-територіального устрою на Волині утворили чотири нових райони замість шістнадцяти. Разом із скороченням кількості районів відбудеться і скорочення кількості районних державних адміністрацій.
На початку року заступник голови ОДА Сергій Мовенко у своєму розпорядженні затвердив граничну чисельність працівників реорганізованих РДА, проте згодом наступним розпорядженням за підписом посадовця в документ внесли зміни.
Загальна кількість працівників райдержадміністрацій залишилася незмінною – 560. Проте, в новому розпорядженні йдеться, що гранична чисельність працівників у Ковельській РДА має скоротитися на 38 осіб. Натомість в інших райдержадміністраціях працівників стане більше.
Згідно з документом, у Володимир-Волинській РДА будуть працювати 117 осіб (спершу в штаті пропонувалося 102 посади), у Камінь-Каширській РДА – 124 працівники (було 120), у Ковельській РДА буде 151 працівник (раніше пропонувалося 189) і найбільше працівників буде у Луцькій РДА – 168 (згідно з попереднім розпорядженням – 149 працівників).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На луцьких ринках перевіряють кавуни: чи є в них нітрати
Сьогодні 22:40
Сьогодні 22:40
На Любешівщині попрощалися з Героєм Ярославом Рудніком
Сьогодні 20:48
Сьогодні 20:48
Біля Луцька горіла суха трава: шукають паліїв
Сьогодні 20:20
Сьогодні 20:20
Серед травмованих – троє дітей, водійка ВАЗа бореться за життя: деталі смертельної ДТП поблизу Любомля
Сьогодні 19:52
Сьогодні 19:52
Громада на Волині продає млин за 440 тисяч. Фото
Сьогодні 18:56
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:56
Поблизу Луцька не розминулися два Renault
Сьогодні 18:28
Сьогодні 18:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.