На зарплати працівникам «Луцьктепла» виділять більше 10 млн гривень
![](/resize/450x300/r/files/news/2020/02-24/286990/78798989.jpg)
Комунальне підприємство «Луцьктепло», яке опинилось у дуже скрутних умовах та боргах через нераціональні і непрофесійні дії попереднього керівництва, уже майже три місяці боргує своїм працівникам заробітну плату.
Про це стало відомо це під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів сьогодні, 24 лютого.
Про ситуацію на комунальному підприємстві за станом на сьогодні поцікавився у директора департаменту фінансів та бюджету Лілії Єлової депутат Микола Дендібєрін.
«У мене болить душа за «Луцьктепло», адже у них заборгованість по зарплаті працівникам понад два з половиною місяці. Чи планує у 2020 році міська рада виділяти кошти з бюджету на підтримку цього підприємства?» – запитав обранець громади у головного фінансиста міста.
На це Лілія Єлова відповіла, що з міського бюджету у якості фінансової підтримки КП «Луцьктепло» передбачили 10 мільйонів гривень, і до цієї суму максимум можна додати ще 2 мільйони.
«Сьогодні їхня зарплата є в тарифі, який ми з вами оплачуємо. Бюджет має визначитись, чи він буде утримувати комунальні підприємства, чи розвивати бюджетну сферу міста. На сьогодні максимум, що ми можемо виділити – це 12 мільйонів гривень на «Луцьктепло». А далі керівник буде вирішувати самостійно, чи з цих коштів йому платити зарплату людям, чи, до прикладу, оплачувати борг за електрику або газ», – відповіла Лілія Єлова.
Також вона додала, що вищезгадане комунальне підприємство нині перебуває в таких умовах, що без фінансової підтримки з бюджету міста вижити не зможе.
«Але бюджет не може повністю утримувати комунальні підприємства міста», – резюмувала директора департаменту фінансів та бюджету.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо це під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів сьогодні, 24 лютого.
Про ситуацію на комунальному підприємстві за станом на сьогодні поцікавився у директора департаменту фінансів та бюджету Лілії Єлової депутат Микола Дендібєрін.
«У мене болить душа за «Луцьктепло», адже у них заборгованість по зарплаті працівникам понад два з половиною місяці. Чи планує у 2020 році міська рада виділяти кошти з бюджету на підтримку цього підприємства?» – запитав обранець громади у головного фінансиста міста.
На це Лілія Єлова відповіла, що з міського бюджету у якості фінансової підтримки КП «Луцьктепло» передбачили 10 мільйонів гривень, і до цієї суму максимум можна додати ще 2 мільйони.
«Сьогодні їхня зарплата є в тарифі, який ми з вами оплачуємо. Бюджет має визначитись, чи він буде утримувати комунальні підприємства, чи розвивати бюджетну сферу міста. На сьогодні максимум, що ми можемо виділити – це 12 мільйонів гривень на «Луцьктепло». А далі керівник буде вирішувати самостійно, чи з цих коштів йому платити зарплату людям, чи, до прикладу, оплачувати борг за електрику або газ», – відповіла Лілія Єлова.
Також вона додала, що вищезгадане комунальне підприємство нині перебуває в таких умовах, що без фінансової підтримки з бюджету міста вижити не зможе.
«Але бюджет не може повністю утримувати комунальні підприємства міста», – резюмувала директора департаменту фінансів та бюджету.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722082897)
777
Показати IP
24 Лютого 2020 12:26
Болит душа? Так возьми и заплати им зарплату. Люди платят за тепло и платят немало. сначала выясните куда деваются эти деньги.а потом бюджетными разбрасывайтесь.
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.