USD 41.30 41.70
  • USD 41.30 41.70
  • EUR 41.35 41.60
  • PLN 10.60 10.80

Працівників шкіл можуть зобов'язати вакцинуватися, – Шмигаль

14 Вересня 2021 14:46
Уряд може ухвалити рішення про обов’язкову вакцинацію колективів навчальних закладів.

Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль на пресконференції у вівторок, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми не плануємо впроваджувати обов’язкову вакцинацію для конкретної людини, але можемо запровадити обов’язок бути вакцинованими для колективів навчальних закладів.

Є багато прикладів, коли батьківські колективи самі беруть ініціативу у свої руки й запитують директорів шкіл, який відсоток вчителів провакцинований. Вони непокояться про здоров’я дітей», – цитує прем’єра «Інтерфакс-Україна».

Читати ще: Хто контролюватиме вакцинацію персоналу в школах

Сьогодні в Україні повністю вакцинували 4,8 млн громадян. Це майже 25% дорослого населення.

«Чому важливо всім вакцинуватися до кінця року? Наступного року, ймовірно, можлива ревакцинація. Можливо. Усі країни до цього готуються. Невідомо, які штами з’являтимуться, як поводитиметься вірус. Поєднання вакцинації та ревакцинації не бажане, оскільки це збиватиме ритм», – сказав Шмигаль.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
1 Показати IP 14 Вересня 2021 16:59
Якщо працівники шкіл повинні вакцинуватись, то відповідно і батьки учнів теж повинні це зробити без винятку, адже вони теж несуть загрозу для здоров'я дітей. Вчитель в класі 1 , а дітей аж 30 .
Вчителька Показати IP 14 Вересня 2021 19:55
Якщо вимога, щоб вчителі до дітей ішли тільки вакциновані, то і діти мають приходити до школи від вакцинованих батьків.
скептик Показати IP 14 Вересня 2021 21:29
"село неначе погоріло, неначе люди подуріли". загрозу для оточуючих можуть створювати або хворі, або ВАКЦИНОВАНІ, бо вони є носіями вірусу. здорова невакцинована людина НЕ СТВОРЮЄ загрози для оточуючих
Алла Показати IP 14 Вересня 2021 22:19
Поведінка уряду все більше підтверджує, що дана вакцинація - зовсім не турбота про здоров'я. Тут чиста політика.
До скептика Показати IP 14 Вересня 2021 22:28
Вакциновані не є носіями вірусу. Оскільки вакцина не містить самого вірусу , а містить лише білок який міститься в РНК клітині Sars Cov 2. Почитайте склад вакцини і не будете таких дурниць писати про вакцинованих
скептик до До скептика Показати IP 15 Вересня 2021 11:25
фрагмент РНК містять тільки деякі вакцини, наприклад Pfizer. більшість же вакцин - модифікований вірус. крім того, якшо при чханні чи кашлі слина вакцинованого pfizerом попаде в носоглотку здорової людини, то вона теж заразиться
скептик до До скептика Показати IP 15 Вересня 2021 11:33
ви не розумієте принципу дії вакцини. БУДЬ-ЯКА вакцина - це не ліки, а штучне зараження вірусом з метою стимулювання організму до вироблення антитіл
за справедливість Показати IP 14 Вересня 2021 23:03
ну позвільняються вчителі, яких і зараз критично не вистачає, то шмига буде разом і зелею дітей вчити? хоча, чого їм самостійно звільнятися, нехай звільняють примусово, і так я це антиконституційно, то потім через суди вчителі будуть відсуджувати всі свої збитки.
1 Показати IP 15 Вересня 2021 12:11
Дюдина після вакцинації НЕ є заразною!!! Якби так було то дітей після вакцинації чи то від кору чи дифтерії не пускали би місяць в садочок , щоб не заражати інших. Про яке зараження після вакцинації пфайзером під час чхання ви говорите!!! Не вводьте людей в оману. Вивчіть краще біологію
скептик до 1 Показати IP 15 Вересня 2021 15:03
а ви проконсультуйтесь з вірусологами, біологічний ви наш (https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3289451-u-ssa-viavili-deltastam-mozut-roznositi-vakcinovani-i-vin-zaraznij-ak-vitranka.html)
1 до скептик Показати IP 15 Вересня 2021 17:12
Це зрозуміло , що вакциновані можуть заразитись як і невакциновані , але це не означає , що після щеплення людина стає заразною і розповсюджує вірус, як писали вище в коментарях. Статтю уважно читайте . Чули дзвін але не знаєте де він.
скептик до 1 до скептик Показати IP 15 Вересня 2021 17:50
1. нафіга вакцинуватись, якщо це нічого не змінює ? 2."Вакцина получена биотехнологическим путём, при котором не используется патогенный для человека коронавирус SARS-CoV-2. Это векторная вакцина, основанная на технологии, аналогичной Спутнику V и вакцины AstraZeneca против COVID-19[6], использующая не реплицирующийся генетически модифицированный рекомбинантный аденовирусный вектор на основе аденовируса человека 26 серотипа (rAd26), несущий ген S-белка вируса SARS-CoV-2 тяжёлого острого респираторного синдрома в стабилизированной конформации[7][8]." Це про Johnson & Johnson. 3. Вакцина, яка не повторює механізм дії віруса, є НЕПОТРЕБОМ. 4.А ЗРЕШТОЮ, флаг вам в руки и барабан на шею !!!!!! вакцинуйтесь