Працівник волинського ТЦК, якого вдарили ножем, – ще у лікарні
Працівник Другого відділу Володимир-Волинського РТЦК та СП Олександр, якого при виконанні поранив цивільний досі у лікарні.
Про це повідомляє Волинський обласний ТЦК та СП.
Протягом останніх днів військовослужбовця ТЦК провідали родина, побратими, колеги та небайдужі містяни, котрі переживають за стан здоров'я військового, який брав участь у бойових діях, отримав поранення на полі бою, а сьогодні проходить військову службу в ТЦК.
Нагадаємо, 21 березня, під час уточнення обставин неприбуття за бойовою повісткою військовозобов’язаного громадянина, групою оповіщення Другого відділу Володимир-Волинського РТЦК та СП у складі двох військовослужбовців, на Олександра було здійснено напад із застосуванням холодної зброї за адресою проживання громадянина.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Волинський обласний ТЦК та СП.
Протягом останніх днів військовослужбовця ТЦК провідали родина, побратими, колеги та небайдужі містяни, котрі переживають за стан здоров'я військового, який брав участь у бойових діях, отримав поранення на полі бою, а сьогодні проходить військову службу в ТЦК.
Нагадаємо, 21 березня, під час уточнення обставин неприбуття за бойовою повісткою військовозобов’язаного громадянина, групою оповіщення Другого відділу Володимир-Волинського РТЦК та СП у складі двох військовослужбовців, на Олександра було здійснено напад із застосуванням холодної зброї за адресою проживання громадянина.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 14
Невідомі
Показати IP
28 Березня 2024 09:47
А чому не опубліковують статті як ТЦК б'є ногами чоловіків, скручують руки і силою запихають в машину. А трішки ранили і вже всім селом бігають провідати, а за солдатів ранених і недумають. Такої влади дибільної ніде нема як у нас.
Анонім до Невідомі
Показати IP
28 Березня 2024 12:23
Публікують, не поширюй мерзенну брехню
Анонім
Показати IP
28 Березня 2024 10:15
Гм, обережно там носіть. Ви зрозуміли, так?
??
Показати IP
28 Березня 2024 10:16
Видужає і вперед на передок, так ТЦК?
ТЦК
Показати IP
28 Березня 2024 10:59
Зато бичок (на фото зліва) з подвійним підборіддям непогано виглядає. Видно, що представник ТЦК - підтягнутий, тренований, спраглий до захисту своєї батьківщини...
р
Показати IP
28 Березня 2024 12:23
Такий хлоп потрібен не втилу а на фронті дивлюсь улиба на всі 32 зуба гарно виглядае
Доброволець
Показати IP
28 Березня 2024 14:44
Щоб вас не ловили і не пхали в машину, треба самому йти у військомат як зробив я. Бо коли треба субсидія чи дитину у садок влаштувати, тут ви перші, боягузи всрані. Тут ви знаєте свої права. Вилазьте з під бабських спідниць, ставайте чоловіками. Ми ждемо вас на підмогу.
ТЦК до Доброволець
Показати IP
28 Березня 2024 15:52
Це ви, в першу чергу, кажете депутатам, мєнтам, суддям, сбу-шнікам, іншим державним структурам, які фінансуються з держдбюджету, вірно ж ???
Траволта до Доброволець
Показати IP
28 Березня 2024 18:54
Ти фраєр всраний,мені держава не дала ні метра землі,а тепер якусь землю захищати?Пішов,ну й маладєц,але це не дає тобі право мурчати до тих хто зробив вибір послати цю владу в дупу.
Ти до Доброволець
Показати IP
28 Березня 2024 19:51
Ти дебіл
Доброводець
Показати IP
28 Березня 2024 16:21
Нам зараз не до базарів, дурню, у нас реальна війна. До речі матері побратимів, які загинули, менше ниють як ти, гнидо. І проклинаю лише кацапів і ненавидять ухилянтів. У них більше клепки і совісті.
Кінець зв'язку, пішов ти.... диванний експерте!
Доброволець
Показати IP
28 Березня 2024 16:43
Це я в першу чергу кажу диванним експертам і ухилянтам. Ти ще видно не закривав очі вбитій близькій людині, якщо тобі хочеться шукати крайніх.
Угу до Доброволець
Показати IP
6 Квітня 2024 21:31
Я цю владу не вибирав, вибрали ви, ви й воюйте.
Золдат
Показати IP
7 Квітня 2024 20:40
Саша маючи і квартиру і машину і атошні пільги зразка 2014 року ( пережити тріумф 51 омбр) і військову пенсію за вислугу років невже не сиділось на місці. Чи можливо для повного щастя військоматівського екстріму не вистачало?
Найдавніше у світі кошеня шаблезубого тигра знайшли у вічній мерзлоті зі збереженим хутром
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
19 листопада: свята, події, факти. Міжнародний день чоловіків та День скловиробника в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Волинські прикордонники отримали автівки від латвійських волонтерів
18 Листопада 2024 23:24