Пожежа у квартирі в Луцьку: власник помешкання загинув
![](/resize/450x299/r/files/news/2019/08-16/274679/ceeb9412650a4a4e9fc69a641bc3cb8d.png)
Сьогодні вночі на вулиці Кравчука у Луцьку сталась пожежа у квартирі, власника помешкання рятувальники знайшли мертвим.
Про це інформує пресслужба ДСНС у Волинській області.
16 серпня 02:33 надійшло повідомлення, що у місті Луцьку на вулиці Кравчука зайнялась квартира на 2-му поверсі панельного 9-ти поверхового житлового будинку.
За 7 хвилин з моменту повідомлення на місце події прибули працівники 25-ї державної пожежно-рятувальної частини, які о 02:56 ліквідували вогонь.
На жаль під час гасіння пожежі виявили тіло чоловіка приблизно 1963 р.н. Причина пожежі – встановлюється.15 серпня о 5:19 до служби порятунку надійшло повідомлення, що у селі Селець Володимир-Волинського району трапилася пожежа у дерев’яному житловому будинку. О 05:40 до місця події прибула варта 7-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Володимир-Волинський Управління ДСНС у Волинській області та місцева пожежна команда села Бубнів, які разом о 06:20 ліквідували загорання. Ймовірна причина пожежі – несправність пічного опалення.
Також о 14:06 повідомили про загорання цегляного житлового будинку в селі Несвіч Луцького району. Ліквідували вогонь о 14:39 працівники 2-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Луцька спільно з місцевою пожежною командою села Чаруків. Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує пресслужба ДСНС у Волинській області.
16 серпня 02:33 надійшло повідомлення, що у місті Луцьку на вулиці Кравчука зайнялась квартира на 2-му поверсі панельного 9-ти поверхового житлового будинку.
За 7 хвилин з моменту повідомлення на місце події прибули працівники 25-ї державної пожежно-рятувальної частини, які о 02:56 ліквідували вогонь.
На жаль під час гасіння пожежі виявили тіло чоловіка приблизно 1963 р.н. Причина пожежі – встановлюється.15 серпня о 5:19 до служби порятунку надійшло повідомлення, що у селі Селець Володимир-Волинського району трапилася пожежа у дерев’яному житловому будинку. О 05:40 до місця події прибула варта 7-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Володимир-Волинський Управління ДСНС у Волинській області та місцева пожежна команда села Бубнів, які разом о 06:20 ліквідували загорання. Ймовірна причина пожежі – несправність пічного опалення.
Також о 14:06 повідомили про загорання цегляного житлового будинку в селі Несвіч Луцького району. Ліквідували вогонь о 14:39 працівники 2-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Луцька спільно з місцевою пожежною командою села Чаруків. Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Білорусь перекидає танки до прикордоння з Україною
Сьогодні 11:55
Сьогодні 11:55
«Кавун для нашого краю – нішева культура: з одного гектара можна зібрати до 40 тонн баштанних», – волинські аграрії
Сьогодні 10:31
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:31
Українські захисники відмінусували ще один ворожий гелікоптер та 1220 окупантів, – Генштаб
Сьогодні 10:03
Сьогодні 10:03
На Київщині внаслідок ворожої ракетної атаки загинули чоловік і його чотирирічний син
Сьогодні 09:35
Сьогодні 09:35
До Ковеля на щиті повертаються троє полеглих Героїв
Сьогодні 08:11
Сьогодні 08:11
Куди у Луцьку можна здати непотрібний одяг і як це зробити
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.