Позашкільна освіта: які гуртки для дітей-переселенців доступні на Волині
![](/resize/450x179/r/files/news/2022/04-06/336315/44b0606c846e8bca.jpg)
Від 24 лютого на Волинь приїхали 2 387 дітей з регіонів, де йдуть бойові дії. Нині в області для них доступні заняття в усіх гуртках позашкільної освіти.
Про це розповіла Суспільному керівниця обласного управління освіти і науки Людмила Плахотна.
320 дітей обрали для себе заняття в еколого-натуралістичних гуртках.
Скільки неповнолітніх, які приїхали з інших регіонів, займаються в гуртках естетичного виховання та технічної творчості, каже головна освітянка, ще не рахували.Гуртки для дітей нині діють майже в усіх містах області. Щодня в Центрі позашкільної освіти у Ківерцях проводять заняття за різними профілями: природознавство, хореографія та вокал.
До занять танцями днями долучилися дві сестри, які приїхали на Волинь з Харкова. «Щоб діти не сиділи вдома, а були в режимі, вирішили привести їх на танці, тому що у Харкові усі чимось займались, був якийсь режим. Хочемо, щоб вони почали займатися», – розповіла мама дівчаток, вимушена переселенка Ольга Михайленко.Також у Центрі позашкільної освіти працюють гуртки декоративно-ужиткового мистецтва, початкового технічного моделювання, конструювання повітряних змій, вишивання, в’язання гачком та спицями.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповіла Суспільному керівниця обласного управління освіти і науки Людмила Плахотна.
320 дітей обрали для себе заняття в еколого-натуралістичних гуртках.
Скільки неповнолітніх, які приїхали з інших регіонів, займаються в гуртках естетичного виховання та технічної творчості, каже головна освітянка, ще не рахували.Гуртки для дітей нині діють майже в усіх містах області. Щодня в Центрі позашкільної освіти у Ківерцях проводять заняття за різними профілями: природознавство, хореографія та вокал.
До занять танцями днями долучилися дві сестри, які приїхали на Волинь з Харкова. «Щоб діти не сиділи вдома, а були в режимі, вирішили привести їх на танці, тому що у Харкові усі чимось займались, був якийсь режим. Хочемо, щоб вони почали займатися», – розповіла мама дівчаток, вимушена переселенка Ольга Михайленко.Також у Центрі позашкільної освіти працюють гуртки декоративно-ужиткового мистецтва, початкового технічного моделювання, конструювання повітряних змій, вишивання, в’язання гачком та спицями.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Луцьку з вікна випало двоє дітей, їх госпіталізували![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:28
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:28
Графік вимкнення електроенергії на Волині 23 липня
Сьогодні 20:47
Сьогодні 20:47
«Зі стебла можливі чудеса»: волинські майстри заготовляють матеріал для соломоплетіння
Сьогодні 19:49
Сьогодні 19:49
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.