Повертається на те саме місце: в нацпарк на Волині восьмий рік прилітає червонокнижний лелека
![](/resize/450x253/r/files/news/2024/03-28/379847/766b8bcccf31171f.jpg)
У національному природному парку Цуманська пуща на Волині днями зафіксували повернення рідкісного червонокнижного птаха – лелеки чорного, який прилітає на одне й те саме гніздо з 2017 року.
Про це в коментарі Суспільному розповіла молодша наукова співробітниця нацпарку Галина Герасимчук. З її слів, ці лелеки повертаються парами, їхнє гніздо розташоване на одній із сосен в лісі, де вони виводять потомство.
«Торік спостерігали, що в цієї пари лелек у червні були лелеченята. Але їхнє гніздо потім було зруйноване і потомство загинуло, то птахи відбудували його на цьому ж дереві, але трохи вище», – сказала фахівчиня.Читати ще: Народилося двоє телят зубра: у «Цуманській пущі» порахували тварин
Чорний лелека — рідкісний і величний птах, занесений до Червоної книги України. Він обирає для життя глухі ліси та уникає людей. Лелеки моногамні й обирають пару на все життя. Гніздо лелеки можуть використовувати упродовж багатьох років.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це в коментарі Суспільному розповіла молодша наукова співробітниця нацпарку Галина Герасимчук. З її слів, ці лелеки повертаються парами, їхнє гніздо розташоване на одній із сосен в лісі, де вони виводять потомство.
«Торік спостерігали, що в цієї пари лелек у червні були лелеченята. Але їхнє гніздо потім було зруйноване і потомство загинуло, то птахи відбудували його на цьому ж дереві, але трохи вище», – сказала фахівчиня.Читати ще: Народилося двоє телят зубра: у «Цуманській пущі» порахували тварин
Чорний лелека — рідкісний і величний птах, занесений до Червоної книги України. Він обирає для життя глухі ліси та уникає людей. Лелеки моногамні й обирають пару на все життя. Гніздо лелеки можуть використовувати упродовж багатьох років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Більшість українців не почуваються європейцями. Опитування
Сьогодні 22:53
Сьогодні 22:53
То в ліс пішов, то чарку випив: волинянина судили за ухилення від мобілізації, а він пропускав засідання
Сьогодні 22:34
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 22:34
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
Сьогодні 22:16
Сьогодні 22:16
ВАКС обрав запобіжний захід нардепу Задорожньому, якого підозрюють у вимаганні хабаря
Сьогодні 21:38
Сьогодні 21:38
Судили волинянина, у якого вкрали крадений телефон![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.