Поцілунки, обійми та зізнання на камеру: мережу обурили стосунки 8-річної блогерки і 13-річного підлітка
![](/resize/450x236/r/files/news/2021/03-15/311443/a66d08bf37a3f651db688827a7945820.png)
Юна українська блогерка 8-річна Міла М. має чимало підписників на своїх сторінках у соцмережі. Дівчинка багато знімається, активно ділиться своїми досягненнями з підписниками, а нещодавно збурила громадськість, повідомивши, що зустрічається з 13-річним блогером Пашею П.
Про це вона повідомила на сторінці в інстаграм, пише ТСН.
«Ми почали зустрічатися з Пашею. Так, це правда», – написала Міла.Далі послідували світлини поцілунків дітей, обіймів та навіть спання разом.Світлини дітей разом збурили громадськість. Більшість вважає, що такі стосунки неприпустимі для дівчинки такого віку.
На ситуацію з дітьми відреагував Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.
«З цього приводу звернувся до Генпрокуратури, МВС та кіберполіції», – прокоментував Микола Кулеба.Побачене прокоментували й відомі в Україні правозахисники.
«Контент для педофілів часто роблять самі батьки з власними дітьми. Хтось робить хардкор для закритих сайтів, а хтось відкрито для інстаграму тощо. Можливість заробити на тому, що хтось буде маструбувати на фото вашої дитини, а потім шукати її для вчинення вже злочинних дій – доволі дивна і небезпечна, як для люблячих батьків. Але де межа? Межа дуже проста і очевидна. Дитину можна одягти у дитячі речі і дитячі бантики, а можна а-ля мулєнруж і зробити з дівчинки звабливу жінку. Всі ж цю межу розуміють. Це, зрежисований батьками, публічний «роман» 8-річної дівчинки з Києва і 13-річного хлопчика. Дівчинка має мільйони підписників по різних соцмережах. Мільйони дітей хочуть так само стати об’єктами збудження для педофілів та заробляти на цьому гроші», – написала про цей випадок відома в Україні юристка Ганна Маляр.
Вона додала, що без експертизи в рамках кримінального провадження, ці фото не можна називати розбещенням, яке вчиняють батьки стосовно дітей.
«Я скажу про інше. Насамперед, це – посягання на нормальний статевий розвиток дітей, які це дивляться і які це зображують. По-друге, ті, хто на цьому заробляє, просто збагніть, що ви це все сієте туди, де самі живете. Вам не вдасться оминути цих плодів. Бо ви і ваші діти будуть жити, вчитись, створювати родину в тому середовищі, в яке ви ось так смітите своїм «педофільним мистецтвом», – обурюється Ганна Маляр.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це вона повідомила на сторінці в інстаграм, пише ТСН.
«Ми почали зустрічатися з Пашею. Так, це правда», – написала Міла.Далі послідували світлини поцілунків дітей, обіймів та навіть спання разом.Світлини дітей разом збурили громадськість. Більшість вважає, що такі стосунки неприпустимі для дівчинки такого віку.
На ситуацію з дітьми відреагував Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.
«З цього приводу звернувся до Генпрокуратури, МВС та кіберполіції», – прокоментував Микола Кулеба.Побачене прокоментували й відомі в Україні правозахисники.
«Контент для педофілів часто роблять самі батьки з власними дітьми. Хтось робить хардкор для закритих сайтів, а хтось відкрито для інстаграму тощо. Можливість заробити на тому, що хтось буде маструбувати на фото вашої дитини, а потім шукати її для вчинення вже злочинних дій – доволі дивна і небезпечна, як для люблячих батьків. Але де межа? Межа дуже проста і очевидна. Дитину можна одягти у дитячі речі і дитячі бантики, а можна а-ля мулєнруж і зробити з дівчинки звабливу жінку. Всі ж цю межу розуміють. Це, зрежисований батьками, публічний «роман» 8-річної дівчинки з Києва і 13-річного хлопчика. Дівчинка має мільйони підписників по різних соцмережах. Мільйони дітей хочуть так само стати об’єктами збудження для педофілів та заробляти на цьому гроші», – написала про цей випадок відома в Україні юристка Ганна Маляр.
Вона додала, що без експертизи в рамках кримінального провадження, ці фото не можна називати розбещенням, яке вчиняють батьки стосовно дітей.
«Я скажу про інше. Насамперед, це – посягання на нормальний статевий розвиток дітей, які це дивляться і які це зображують. По-друге, ті, хто на цьому заробляє, просто збагніть, що ви це все сієте туди, де самі живете. Вам не вдасться оминути цих плодів. Бо ви і ваші діти будуть жити, вчитись, створювати родину в тому середовищі, в яке ви ось так смітите своїм «педофільним мистецтвом», – обурюється Ганна Маляр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 12
![](/public/images/user_no_foto.png?1722125840)
Читач
Показати IP
15 Березня 2021 17:37
Паша влетів.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722125840)
Куда ? до Читач
Показати IP
15 Березня 2021 18:16
Паші немає 14, він ще не влетів.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722125840)
ЗЕбільна каманда
Показати IP
15 Березня 2021 17:38
Це ще більше збочення, що вони роблять з народом.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722125840)
Анонім
Показати IP
15 Березня 2021 17:57
Ви ту кончену мамашку "блохерши" навіть батьківських прав не позбавите, максимум - штраф за неналежне виховання. Свиноматка за бабло своє дитя під старого підкладе, а (не дай Бог), якщо юну "блохершу" хтось ... . Мать- свєцка "львіца" буде бігати від шоу до шоу зі сльозами " моя нє такая, ми інтєлєхєнтни... "
![](/public/images/user_no_foto.png?1722125840)
Олександр
Показати IP
15 Березня 2021 17:58
А ДЕ МАМИ І ТАТА?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722125840)
Барабашка до Олександр
Показати IP
15 Березня 2021 21:31
Як де? За кадром, фото роблять, ракурс правильний вибирають, фон класний, грим , пози, квартиру для діток знімають... Привчають до праці, ну не Кромберті ж їм дротики крутити ... Цікаво, податки такі блогери платити будуть ???
![](/public/images/user_no_foto.png?1722125840)
##Монархіст
Показати IP
15 Березня 2021 18:22
Трешак, одначе...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722125840)
Я
Показати IP
15 Березня 2021 21:20
Пам'ятаю, як моя прабабця казала, що світ здурів і скоро йому буде кінець. Правду говорила. Реально вже подуріли.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722125840)
шпрехенфюрер до Я
Показати IP
16 Березня 2021 09:28
Світ здурів, коли Європу розорювали монголо-татари, чума і хрестові походи..- і нічого, пережили.., і 2012 пережили.., нічого ваша бабця не розуміла
![](/public/images/user_no_foto.png?1722125840)
Джек
Показати IP
15 Березня 2021 22:13
«Сливки общества»
![](/public/images/user_no_foto.png?1722125840)
Лучанин
Показати IP
16 Березня 2021 04:24
Цей світ приречений
![](/public/images/user_no_foto.png?1722125840)
Ігор
Показати IP
16 Березня 2021 09:15
Що тут дивуватися якщо моя колишня на мою фейкову сторінку в тіндері де я вказав по приколу, що я багатий іноземець, почала скидати свої інтимні фото і відео, і ще відео з процесом самозадовелення, вона вже була готова летіти до її уявного іноземця якого створив я, але пандемія завадила, ось такі вони молоді жінки, моїй Наташі було 25 а розуму як у цієї дівчинки , тому я вже нічому не дивуюсь.
Біля берегів Швеції знайшли затонулий вітрильник ХІХ століття, а в ньому – 100 пляшок дорогого шампанського
Сьогодні 00:20
Сьогодні 00:20
28 липня: свята, події, факти. День працівників торгівлі в Україні, Волинським Новинам – 16 років
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку на Яровиці п’яний водій в’їхав у маршрутку: як його покарали![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
На Одещині чоловік потрапив до реанімації через укус павука
27 Липня 2024 23:08
27 Липня 2024 23:08
«Укрпошта» випустила марку на честь Ірини Фаріон
27 Липня 2024 22:40
27 Липня 2024 22:40
У Луцьку – літературно-мистецький фестиваль «Фронтера». День перший: як це було
27 Липня 2024 22:12
27 Липня 2024 22:12
Один у Самарі, два під Москвою: в Росії згоріли три гелікоптери
27 Липня 2024 21:44
27 Липня 2024 21:44
Змінила білий халат на піксель: історія фельдшерки Хуліганки зі сталевої сотки
27 Липня 2024 21:16
27 Липня 2024 21:16
На Харківщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Олександр Романович
27 Липня 2024 20:48
27 Липня 2024 20:48
На Світязі втопилася жінка. Оновлено
27 Липня 2024 20:20
27 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.