USD 41.10 41.50
  • USD 41.10 41.50
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.55 10.75

Потрібно 90 тисяч: волинським військовим терміново збирають кошти на дрон

4 Серпня 2022 16:35
Військовим з Іваничів, які зараз захищають Україну на сході, потрібно купити і передати дрон.

Про це повідомляє у Фейсбуці Катерина Бонюк.

«Дрон – це очі, щоб бачити звідки лізе нечисть і належно її зустрічати. На все про все – тиждень», – пише Катерина.

Ціна дрона становить орієнтовно 90 тисяч гривень.

«Проводимо збір спільно з Ігор Маковський. Тож прошу небайдужих долучитися», – звертається до небайдужих волинянка.

Кожна гривня має значення. Потрібно якомога швидше доставити обладнання хлопцям.

Допомогти коштами можна за реквізитами:

4149629358366102 (Маковський Ігор)

PayPal – [email protected] (Фото Ігоря Маковського з попередньої поїздки на схід).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Терміново Показати IP 4 Серпня 2022 17:24
Попросіть у держави, котра гарантує, а не у людей, котрі виживають...позорище!!!
Дурню до Терміново Показати IP 4 Серпня 2022 19:28
Держава сама ледь виживає, що ви всі з неї хочете. Держава - це всі ми.
Розумний до Дурню Показати IP 4 Серпня 2022 20:09
Держава-це не всі ми! Вчи правознавство!!! P.S. і зміни нік)
Ой ти наш розумнику до Розумний Показати IP 4 Серпня 2022 22:10
Ну цікаво не було б нас усіх чи була б держава?
Дід Василь до Терміново Показати IP 4 Серпня 2022 19:39
а де хто може і літак купити але встидається
волинянка Показати IP 4 Серпня 2022 18:18
а наші депутати що затаїлися і воювати щось ніхто не пішов то хоч гроші давайте всерівно пропадуть
Анонім до волинянка Показати IP 4 Серпня 2022 19:30
Вони тільки красти вміють та на «темах» сидіти
сергій Показати IP 4 Серпня 2022 19:36
а олігархи взагалі здриснули і виглядають із за бугра чекають коли вибори
заробітчанин Показати IP 4 Серпня 2022 19:37
як просять відкрити кордони, щоб заробити норм. то у багатьох піна йде ротом, а як треба бабки то "давай"? еее нііі! так не вийде! самі-самі-самі...
Ас Показати IP 4 Серпня 2022 19:43
Хто він такий: маковський?