Посол культурної дипломатії: волинському Фаберже вручили міжнародну відзнаку
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/12-14/373803/408218835_676100688035752_9099392633120732884_n.jpg)
Черговою нагородою вшанували володимирського заслуженого майстра народної творчості, тричі рекордсмена України та світу Анатолія Бойка, відомого завдяки своїм унікальним виробам із яєчної шкаралупи як волинський Фаберже.
Про це повідомили у Володимирській міськраді.
Почесну міжнародну відзнаку «Посол культурної дипломатії», а також вірчу грамоту Анатолій Бойко отримав з рук міського голови Ігоря Пальонки. Нагороди від міжнародного проєкту «Культурна дипломатія» майстра удостоєно за сприяння обміну культурними цінностями, співробітництво між діячами культури і мистецтва різних країн та міжнародними організаціями.Читати ще: Волинський Фаберже отримав Всесвітній Орден Зірки «Кредо»
Анатолій Бойко став 28-м послом культурної дипломатії в Європі. Майстер розповів, що уже протягом двох років співпрацює з міжнародними фондами, завдяки чому місто Володимир стає відомим далеко за межами України. Свої роботи він неодноразово виставляв на аукціони, аби потім передати кошти на потреби ЗСУ.Присутнім у сесійній залі волинський Фаберже презентував кілька своїх нових виняткових робіт з різьбленої та кованої металом яєчної шкаралупи, одна з яких – бурштинове панно із зображенням карти України. Анатолій Бойко розповів, що нині його майстерню у Володимирі внесено в туристичні путівники не лише нашого краю, а й всієї Європи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Володимирській міськраді.
Почесну міжнародну відзнаку «Посол культурної дипломатії», а також вірчу грамоту Анатолій Бойко отримав з рук міського голови Ігоря Пальонки. Нагороди від міжнародного проєкту «Культурна дипломатія» майстра удостоєно за сприяння обміну культурними цінностями, співробітництво між діячами культури і мистецтва різних країн та міжнародними організаціями.Читати ще: Волинський Фаберже отримав Всесвітній Орден Зірки «Кредо»
Анатолій Бойко став 28-м послом культурної дипломатії в Європі. Майстер розповів, що уже протягом двох років співпрацює з міжнародними фондами, завдяки чому місто Володимир стає відомим далеко за межами України. Свої роботи він неодноразово виставляв на аукціони, аби потім передати кошти на потреби ЗСУ.Присутнім у сесійній залі волинський Фаберже презентував кілька своїх нових виняткових робіт з різьбленої та кованої металом яєчної шкаралупи, одна з яких – бурштинове панно із зображенням карти України. Анатолій Бойко розповів, що нині його майстерню у Володимирі внесено в туристичні путівники не лише нашого краю, а й всієї Європи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
В Україні створили першу команду швидкого реагування на пошкодження памʼяток культури
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
«Приїжджаєш – і як не в своїй тарілці. Тягне назад до хлопців», – військовослужбовець волинської бригади
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Майже тисяча пацієнтів на Волині цьогоріч отримали ліки проти розладів психіки та поведінки, епілепсії за програмою «Доступні ліки»
Сьогодні 06:12
Сьогодні 06:12
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.