USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.35 41.65
  • PLN 10.45 10.62

Порошенко вилікувався від коронавірусу

13 Жовтня 2020 18:26
Колишній президент, нардеп Петро Порошенко повідомив у вівторок, 13 жовтня, що вилікувався від коронавірусу.

Про це інформує Корреспондент.

«Сьогодні отримав негативний результат тесту. Завтра повертаюся до роботи», – написав він у Facebook.

Він подякував лікарям за лікування. Також він закликав дотримуватися протиепідемічних обмежень і прийти на місцеві вибори 25 жовтня.

Нагадаємо, 29 вересня Петро Порошенко повідомив, що здав позитивний тест на коронавірус. Разом з ним захворіла й одна з його дочок.

Пізніше стало відомо, що Порошенко госпіталізований із запаленням легенів. А 7 жовтня його дружина повідомила, що стан Порошенка погіршився. Але вже вчора стало відомо, що його виписали з лікарні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Петро Показати IP 13 Жовтня 2020 18:38
Як раз на вибори, "страдалець".. Просто на лайні лайна не видно, навіть з допомогою про-тесту.. Як не згадати Алу: "было счатьє блізко, было около.."
українець Показати IP 13 Жовтня 2020 19:06
Яка необмежена радіть для українців!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 13 Жовтня 2020 19:18
Остались живы после "коронки" - благодарите Бога. Мы тоже рады, что вы выздоровели. Потому что вы должны сесть, обязательно.
ще не зовсім свідоми Показати IP 13 Жовтня 2020 19:41
Жаль, звичайно. А думка була...Але на жаль,думкою багатію.
Олег, Луцьк Показати IP 13 Жовтня 2020 20:10
Прочитав попередні коментарі і здивувся тій жовчі яку викидають мої земляки. Мабуть жоден з вас ще близько не зіткнувся з коронавірусом, тому ваші коментарі такі підлі і чорні, але Бог вам суддя. Такі люди, як ви не заслуговують нічого доброго, але я не бажаю нікому з вас захворіти цією підступною хворобою. Бажати любій людині зла, а тим більше смерті, потрібно памятати про закон бумерангу.
Всезнайко Показати IP 13 Жовтня 2020 20:48
Ура!!! Мусить бути здроровенький. 59 кримінальних справ порушено.
Всім до Всезнайко Показати IP 17 Жовтня 2020 15:34
А ви вже ніколи здоровим не будете. Вірус ZEBIL невиліковний