Порошенко рекламує, як «допомагає евакуювати людей», а військові просять його не заважати. Відео
Петро Порошенко з дружиною приїхав в Ірпінь, аби на камеру показати, як вони допомагають евакуйовувати населення. Натомість військові та звичайні громадяни не оцінили такого піару і попросили експрезидента не заважати.
5 березня пресслужба «Європейської солідарності» замовила платне розміщення в ЗМІ низку статей про те, як подружжя Порошенків приїхали допомагати евакуйовувати людей з Ірпеня, Бучі та навколишніх сіл.Пресслужба поширила відео, на якому люди обіймаються з політиком, вітаються та дякують.
Натомість в мережі з’явились інші кадри. На 20-секундному відео видно, як Порошенка просять «не заважати» і «займатись політикою». Також місцевий житель на фразу «вітаю!» відповідає «а я вас ні».«У нас військові справи. Ми працюємо, не заважайте», – відповів чоловік Порошенку.
Зазначимо, що платна реклама від пресслужби Порошенка з’явилась на низці всеукраїнських ЗМІ. Одне розміщення може коштувати від 5-6 до 15 тисяч гривень і більше.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
5 березня пресслужба «Європейської солідарності» замовила платне розміщення в ЗМІ низку статей про те, як подружжя Порошенків приїхали допомагати евакуйовувати людей з Ірпеня, Бучі та навколишніх сіл.Пресслужба поширила відео, на якому люди обіймаються з політиком, вітаються та дякують.
Натомість в мережі з’явились інші кадри. На 20-секундному відео видно, як Порошенка просять «не заважати» і «займатись політикою». Також місцевий житель на фразу «вітаю!» відповідає «а я вас ні».«У нас військові справи. Ми працюємо, не заважайте», – відповів чоловік Порошенку.
Зазначимо, що платна реклама від пресслужби Порошенка з’явилась на низці всеукраїнських ЗМІ. Одне розміщення може коштувати від 5-6 до 15 тисяч гривень і більше.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині попрощалися з військовим Максимом Красним
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
Луцька громада відправила військовим 80 дронів
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.