USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65

Порошенко отримав $200 млн за закриття справи Burisma, – експрацівник посольства України в США

20 Квітня 2020 16:12
Щодо Петра Порошенка прозвучали нові звинувачення в корупції. Він нібито отримав за закриття справи проти компанії Burisma (в цій компанії працював син ексвіце-президента США Джо Байден) гігантську суму в 200 мільйонів доларів.

Про це розповів колишній співробітник посольства України в США Андрій Теліженко. Відео з’явилося на Youtube-каналі «Вільний».

За словами дипломата, гроші Порошенко отримував з кількох джерел, власником яких був його найближчий соратник Ігор Кононенко.

«Остаточна сума, яку отримав пан Порошенко – це було $200 млн за Burisma, за закриття справи», – стверджує Андрій Теліженко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
123 Показати IP 20 Квітня 2020 16:51
Да все правильно! Посилати подалі той МВФ і США, хай вони собі друкують гроші, а ми собі станок включимо. Заживемо...як колись!!!
Петро до 123 Показати IP 21 Квітня 2020 17:36
Будеш хавати ті "бамажки" і д*п* ними витрати, бо на відміну від долара вони нічого не варті
! Показати IP 20 Квітня 2020 16:54
Якщо прозвучали такі серйозні обвинувачення, да ще й напередодні виборів у США ... я не думаю, що це для того що би посварити США і Україну. Ні, не для того, просто впевнений. А цьому свідку з посольства потрібно їхати в США і там давати покази ФБР. Там все стане ясно. Але думаю що то черговий вброс портнова!
факт до ! Показати IP 20 Квітня 2020 17:55
А то прям друзі такі що аж... Америкосам лише наші ресурси і требв і ворожа країна на кордоні з рашкою - от і вся мета "дружби" США з Україною якщо ще досі не зрозуміли!
1! до факт Показати IP 21 Квітня 2020 08:09
А все як завжди закінчиття нічим. Бо проти Пороха кишка тонка.
дідо Показати IP 20 Квітня 2020 17:12
Колишній працівник посольства України в США Андрій Теліженко пропонував гроші, щоб американські сенатори-республіканці Ренд Пол і Ліндсі Грем лобіювали інтереси українських телеканалів «112 Україна» та NewsOne..
Ангел Показати IP 20 Квітня 2020 17:18
Не чіпайте святого Петра. Він посивів за Україну. А за міліони йому соромно, хоче віддати на благодійність, колись.. Через свій фонд або телеканал.
патріот Показати IP 20 Квітня 2020 17:53
Чомусь не дивно! :) Але всі вже все забули і лише Зе згадують, а він особисто з держбюджету нічого не вкрав у порівнянні з папередніком!!!
!!! до патріот Показати IP 20 Квітня 2020 18:34
Ану, ану докази, що там папереднік украв з бюджету?
Петро до патріот Показати IP 20 Квітня 2020 20:11
Педріоте, на початку 2019 року в фонд "маріни Попрошенко" було виділено 700 мільйонів, як і попереднього року, а в "фонд ПОПи" - 1,4 мільярда гривень (і ВСЕ з бюджету)! Може даш посилання НА ЩО були витрачені ці гроші податкоплатників, як доказ що "він не вкрав".. Чи не з цих грошей воно з марною закупає дешеві маски і швл в Китаї що успішно похєрив "рехформами" з Супрун? (адже на зберіганні в СЕС це все було, а при знищенні СЕС і СанСтанцій - все "зникло". Питання: які маски літали з ПОПою в Іспанію?)
Педріоту до Петро Показати IP 20 Квітня 2020 20:17
До речі, українагейт в США ніхто не скасовував. Питання ставилось конкретно: на що були витрачені 5 млрд$ виділені допомогою від США в 2014 - 15 роках. І можеш не турбуватись - відслідкують кожен цент. (чи не тому Попрошенко, кононенко і луценки зараз невсїздні в США, хіба що як фірташа - доставлять)
!!! до Петро Показати IP 21 Квітня 2020 08:06
Оппа! А є напевно кримінальні справи, і вироки в них, по цих "фактах"? Чи то тільки в заявах портнова існує?
Лучанин Показати IP 21 Квітня 2020 00:37
Ні, ні Порошенко святий, то все на благодійність. Він з 90х біля ,,корита" лише для людей. Собі ні цента,дітки до глибини душі патріотичні,в Англії пропагують українську мову і культуру,всі знають,по телику показали.
Анонім до Лучанин Показати IP 21 Квітня 2020 11:58
але упороті порохоботи мінусують...