USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65

Порошенка вимагають арештувати із заставою в мільярд

24 Грудня 2021 17:39
Офіс генпрокурора в суді вимагатиме арештувати колишнього президента Петра Порошенка із заставою в мільярд гривень.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на ОГП.

«У прокуратурі погодили клопотання про арешт Порошенка з можливістю внесення застави у розмірі мільярда гривень», – сказали в Офісі.

Читати ще: ЗМІ опублікували повний текст підозри Петру Порошенку

Також агентство підтверджує інформацію ЗМІ, що Печерський райсуд Київ дав дозвіл на затримання Порошенка для доставки в суд для обрання йому запобіжного заходу.

Нагадаємо, Порошенка підозрюють у тому, що він розірвав контракти на постачання вугілля з ПАР та організував постачання вугілля з непідконтрольного Донбасу.

Експрезидент наразі у Польщі, обіцяє до України повернутися в січні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
дідо Показати IP 24 Грудня 2021 17:54
подуріли....ОПЖЗ цвіте, а арештовують патріотів...
Анонім до дідо Показати IP 24 Грудня 2021 18:00
Сценарій пишеться в москві, а ОП його виконує. Хочуть вчудити те ж саме, що й з Навальним. Повторення шляху янночки.
смішно до дідо Показати IP 24 Грудня 2021 18:30
читаєш такі коменти і бачиш типового українського виборця, який відомий своїми провалами в пам'яті. Порох це типовий простит*т української політики, який завжди міняв риторику на ту, що "в тренді" аби завжди біля кормушки бути. Був в СДПУ з Медведчуком і Суркісом, створював партію ригів, мав справи з кучмою, потім перефарбувався і пішов до Ющенка, розказував які вигідні для нас харківські угоди і чорноморський флот, розповідав, що треба захищати російську мову, потім до яника пішов, був міністром економіки і от майдан, знову шанс до кормушки пробратись, поміняв риторику, а люди як завжди ковтнули, а сам платив податки РФ, створював оффшори під час котлів і тд тп, просто купу прикладів ще можна навести і це все ФАКТИ, але бачачи, що цього баригу і досі підтримують розумієш чому така дупа в країні
Азаза до смішно Показати IP 24 Грудня 2021 20:07
А ще казав, що більш вигідної співпраці ніж з МВФ не знайти, а потім винив попередників, що набралися кредититів. Але виборцям порошенка цього не прочитати і не зрозуміти, вони зависли на слові СДПУ.
Хм до дідо Показати IP 24 Грудня 2021 19:46
Патріот? Цей патріот винен що в нас досі війна. Не будьте бананами.
Йолопе до Хм Показати IP 24 Грудня 2021 22:15
Порошенка вже третій рік при владі немає, а війна триває. А хто при владі, і хто тоді винен?
Гм до Хм Показати IP 24 Грудня 2021 22:17
Даремно перестали пити ліки. У вас сплутана свідомість.
К.лучанин Показати IP 24 Грудня 2021 17:58
Не чіпайте Порошенка! Почніть з дідуся Кравчука за розвал економіки, дерибан майна,за знищення Чорноморського пароплавства, за занепад Криму(не приділення належної уваги цьому регіону). І отримали те що нині маємо.
Аут до К.лучанин Показати IP 24 Грудня 2021 18:02
Це постріл собі в ногу. зе ще просто цього не зрозумів.
Всім до К.лучанин Показати IP 24 Грудня 2021 18:18
А закінчіть ющенко і тимошенко за майдан, який вони перетворили на посміховисько на цілий світ і який став початктом занепаду країни !!!
громадянин України до К.лучанин Показати IP 24 Грудня 2021 19:10
А ще ощабанк та ядерна зброя...
О!О!О! Показати IP 24 Грудня 2021 17:59
Хто ж так зюзіка перелякав ?
От Показати IP 24 Грудня 2021 18:01
От не вміє Порошенко правильно втікати, не вміє і все тут. Скоро найвеличніший лідер покаже як правильно драпати.
Всім Показати IP 24 Грудня 2021 18:15
Це не Президента, а самі себе ці дурні посадили !!!
К.лучанин до Всім Показати IP 24 Грудня 2021 18:35
Що дурні, то дурні - це безперечно! Йому на виборах люди дадуть копня під зад, але ця шпана цього не усвідомлює. Нам треба рятувати Україну і свій народ.Такої реальної загрози за 30 років ще не було. Реально це геноцид.Пенсіонерів просто знищують!
Хто до К.лучанин Показати IP 24 Грудня 2021 18:50
заважає? іди і рятуй, вже всі побачили що толку від майданів - жодного для простих людей. А Пєцю - таки посадять.
Всім до Хто Показати IP 24 Грудня 2021 19:11
Ніхто його не посадить, кишка тонка. А от цей набрід точно буде сидіти!
К.лучанин до Хто Показати IP 24 Грудня 2021 19:12
Ні, Петю не треба садити. Його друг Байден цього не дозволить.Зелю просто порвуть на виборах. Байден має своє бачення на Україну.
Аут до К.лучанин Показати IP 24 Грудня 2021 19:50
Ця недолуга зелень вже давно собі вирок підписала. Тут чи Порох чи не Порох, вже значення не має. Їм п***ець, як то кажуть.