Попри ракетну атаку, Луцьк відвідали міжнародні партнери
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/08-16/366680/20230815153345.jpeg)
Учора, 15 серпня, на Волині з офіційним візитом побував керівник Львівського офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Раян Маршалл.
З представниками Львівського офісу УВКБ ООН зустрівся начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, повідомили у Волинській ОВА.
Серед питань, що обговорювали, – подальша підтримка внутрішньо переміщених осіб. До слова, їх на Волині налічується понад 78 тисяч. Важливим залишається не лише фінансова та продовольча допомога з боку міжнародних організацій, а й інтеграція внутрішньо переміщених осіб в регіоні.
Не оминули також і теми вчорашніх обстрілів країни. Так, Раян Маршал запропонував у разі потреби надати додаткову допомогу після ракетної атаки в Луцьку. Разом із тим, наголосив на злагодженій співпраці з Волинською ОВА.
Окрім того, вже у жовтні в область планує приїхати керівник Київського Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Мета візиту – оглянути вже зреалізовані проєкти, а також майбутні ініціативи для співпраці.
«Велике дякую всій вашій команді за ту допомогу, як ви надаєте для наших переселенців та людей, що постраждали від збройної агресії», – додав Юрій Погуляйко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
З представниками Львівського офісу УВКБ ООН зустрівся начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, повідомили у Волинській ОВА.
Серед питань, що обговорювали, – подальша підтримка внутрішньо переміщених осіб. До слова, їх на Волині налічується понад 78 тисяч. Важливим залишається не лише фінансова та продовольча допомога з боку міжнародних організацій, а й інтеграція внутрішньо переміщених осіб в регіоні.
Не оминули також і теми вчорашніх обстрілів країни. Так, Раян Маршал запропонував у разі потреби надати додаткову допомогу після ракетної атаки в Луцьку. Разом із тим, наголосив на злагодженій співпраці з Волинською ОВА.
Окрім того, вже у жовтні в область планує приїхати керівник Київського Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Мета візиту – оглянути вже зреалізовані проєкти, а також майбутні ініціативи для співпраці.
«Велике дякую всій вашій команді за ту допомогу, як ви надаєте для наших переселенців та людей, що постраждали від збройної агресії», – додав Юрій Погуляйко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Зупинилося серце військового з Волині Ігоря Боцька
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Монастир тринітаріїв у Луцьку на старих зображеннях
Сьогодні 12:03
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:03
Ковельську екстренку відремонтують за 14 мільйонів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
Оштрафували на 34 тисячі: біля Луцька чоловіка вдруге за рік зловили п’яним за кермом авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:39
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:39
Вночі сили ППО знищили 35 «шахедів» із 39
Сьогодні 08:41
Сьогодні 08:41
За місяць яйця на Волині здорожчали майже на 30%
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.