USD 41.30 41.70
  • USD 41.30 41.70
  • EUR 41.20 41.65
  • PLN 10.80 10.93

Поплавський йде зі сцени та з посади ректора

6 Червня 2021 23:20
Український співак Михайло Поплавський оголосив про завершення кар’єри співака та ректора, пише ТСН.

Так, знаменитість зовсім нещодавно відсвяткував 28 річницю на посаді ректора університету культури і мистецтв. У програмі «Світське життя» 71-річний артист поділився, що планує піти у відставку та передати повноваження молодому спеціалісту.

«А там бути головою спостережної ради, допомагати. У мене моторчик в одному місці не зупиняється. Під лежачий камінь коньяк не тече, треба рухатися. Але артист повинен своєчасно піти зі сцени під оплески, а не щоб його виносили ногами вперед. Завжди має бути межа та почуття міри», – прокоментував своє рішення знаменитість.

Зауважимо, Михайло Поплавський працював ректором Київського національного університету культури і мистецтв від 1993 року до 2015-го. Станом на 2021-й зірка – президент ВНЗ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
На пенсію Показати IP 7 Червня 2021 00:19
Давно пора.
Анастасия до На пенсію Показати IP 7 Червня 2021 18:50
Не вам решать, что делать людям) Артист сам чувствует, когда уйти со сцены. Причем Поплавский явно далеко не уйдет со своим то упорством и энергией)
Дєд до Анастасия Показати IP 8 Червня 2021 00:18
Треба годувати сім'ю, авжеж
Богдан Сташинський Показати IP 7 Червня 2021 05:58
Піде як Кобзон ?
Любі свині Показати IP 7 Червня 2021 06:37
Ну нарешті...
Люба до Любі свині Показати IP 7 Червня 2021 19:03
Я вважаю, він неймовірний співак, таких ще треба пошукати.
Ivan Показати IP 7 Червня 2021 08:04
А я рахував його глупішим. Поступок вартий справжнього чоловіка.
valdis peish до Ivan Показати IP 7 Червня 2021 14:13
трандить старий - зара оголосить прощавальне турне
Люба до valdis peish Показати IP 7 Червня 2021 19:03
То його рішення. Нехай вас то не турбує!
Анастасия до Ivan Показати IP 7 Червня 2021 18:52
Вы прежде чем язвить, добейтесь хоть капли всех достижений Поплавского. Умничать может каждый...