USD 41.30 41.70
  • USD 41.30 41.70
  • EUR 41.20 41.65
  • PLN 10.80 10.93

Понад половина українців проти другого терміну президента Зеленського

8 Червня 2021 23:25
Понад половина українців не бачать чинного президента Володимира Зеленського на другому терміні.

Про це свідчить опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Зазначається, що 54,5% респондентів не підтримують балотування Зеленського на другий президентський термін. Підтримують таке рішення 37% осіб. Натомість 5,9% опитаних кажуть, що їм важко наразі відповісти на запитання. Крім того, 2,7% вважають, що до наступних виборів президента ще багато часу.

Опитування проводилося КМІС від 27 травня до 1 червня 2021 року. Участь у ньому взяли українці віком від 18 років і старше. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. Статистична похибка вибірки не перевищує: 2,4% для показників, близьких до 50%, 2,1% для показників, близьких до 25%, 1,5% – для показників, близьких до 10%, 1,1% – для показників, близьких до 5%.

Як повідомлялося, напередодні 2-ї річниці президенства Володимира Зеленського соціологічна група «Рейтинг» провела опитування серед українців стосовно того, за кого б вони віддали свій голос, якби вибори відбулися найближчим часом. Згідно з соцопитуваннями, 30,2% проголосували б за чинного президента Володимира Зеленського (серед тих, хто голосуватиме та визначився з вибором). 12,8% підтримали б Петра Порошенка, 11,9% – Юрія Бойка, 11,1% – Юлію Тимошенко, 7,6% – Ігоря Смешка, 5,1% – Євгенія Мураєва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 8 Червня 2021 23:40
Ми приречені,не виліковні,в нас в крові так жити,бойко, порошенко,юля....тобто жити в тому ж...і не розвиватись.
логун до Анонім Показати IP 10 Червня 2021 22:38
Ми розвіваємося
Прокоп Показати IP 8 Червня 2021 23:42
Це ще початок. Але початок кінця.
Я Показати IP 9 Червня 2021 06:47
а його ще хтось бачить президентом???
Bubochka Показати IP 9 Червня 2021 06:54
Нащо мені такий невдячний народ? Прикольно ж живемо! А хто не хоче - хай не живе. Чи живе не в Україні.
Спонсор Показати IP 9 Червня 2021 07:37
Де і серед кого проводили таке безглузде опитування? А кого ж ті українці бачать президентом?
Луч Показати IP 9 Червня 2021 07:47
А я за щоб ЗЕ пішов на другій термін, наразі нема от просто нема іншого!
Лучанин до Луч Показати IP 9 Червня 2021 10:39
Лікуйся, хоча такі , як ти невиліковні
Василь Показати IP 9 Червня 2021 09:53
Перш за все -це повинен бути патріот України.Далі-знана людина в світі.Ерудована,має значний досвід в управлінні.Вік прибл.50-65років.Незаплямована аферами.Тому перші особи в списку відпадають.Залишаються двоє останніх в списку.Будуть появлятися люди,які захищають Україну-з них і треба формувати управлінців,як в Ізраїлі.
Внук Показати IP 9 Червня 2021 10:24
Альо, люди???? я з вас угараю просто. та той президент, хто б він не був, нічого самостійно не вирішує.
Козак Показати IP 9 Червня 2021 11:25
Роман Безсмертний - дуже недоцінена людина
Лучанка Показати IP 9 Червня 2021 14:08
Це результати якось замовного опитування... Зеленський кращий , 100 відсотків. Але в Україні, яка є парламентсько-президентською республікою, з 2014 року, на першому місці стоїть парламент, а не президент! Тому президент в нас мало що вирішує ...
Народ Показати IP 9 Червня 2021 14:10
Порошенко вже був, де результат?