Понад 700 випускникам Луцького НТУ вручили дипломи. Фото
733 випускникам-магістрам Луцького національного технічного університету вручили такі довгоочікувані дипломи. Серед випускників також були і двоє студентів-іноземців.
Вручення відбулося 8 лютого у Волинському облмуздрамтеатрі.
На початку дійства на сцену запросили увесь ректорат на чолі з ректором Петром Савчуком, а потому для випускників та гостей свята зіграв оркестр «Кантабіле».Як зазначив Петро Савчук у вітальному слові, сьогодні відзначається ще одне свято, в якому усі присутні мають честь приймати участь: «З року в рік ЛНТУ підсилює свої позиції. Якщо говорити про випуск магістрів, то сьогодні це 730 кращих з кращих, які пройшли тернистий шлях випробувань і будуть нагороджені за свої успіхи дипломом та відкритими можливостями».
Також ректор відзначив, що у цьому році університет має на 210 випускників більше, адже навчальний заклад зробив крок вперед та орієнтується на підготовку фахівців найвищої кваліфікації.Долучилися до вітань і представники влади, зокрема заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук наголосив на тому, що за ці останні роки університет росте, викладачі мають можливість працювати в ширших напрямках та глибше з кожним студентом. Він зауважив, що важливо, аби всі спільно трудились над людським розвитком, а з такою кількістю освічених випускників це не буде проблемою.Випускник Андрій Ковтун, своєю чергою, подякував викладачам за терпіння, наполегливість та віру у студентів. Він запевнив, що всі випускники будуть однією великою університетською родиною.
«Сьогодні я випускник і це класно. Я хочу, щоб кожен радів, що він магістр, і так само я хочу, щоб університет пишався своїми випускниками», - зазначив Андрій Ковтун та побажав кожному випускникові іти до своєї мети.Зазначимо, що між виступами присутніх розважали концертною програмою, зокрема виступив також іноземець Елвіс.Ну а насамкінець випускники отримали такі довгоочікувані дипломи магістрів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Вручення відбулося 8 лютого у Волинському облмуздрамтеатрі.
На початку дійства на сцену запросили увесь ректорат на чолі з ректором Петром Савчуком, а потому для випускників та гостей свята зіграв оркестр «Кантабіле».Як зазначив Петро Савчук у вітальному слові, сьогодні відзначається ще одне свято, в якому усі присутні мають честь приймати участь: «З року в рік ЛНТУ підсилює свої позиції. Якщо говорити про випуск магістрів, то сьогодні це 730 кращих з кращих, які пройшли тернистий шлях випробувань і будуть нагороджені за свої успіхи дипломом та відкритими можливостями».
Також ректор відзначив, що у цьому році університет має на 210 випускників більше, адже навчальний заклад зробив крок вперед та орієнтується на підготовку фахівців найвищої кваліфікації.Долучилися до вітань і представники влади, зокрема заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук наголосив на тому, що за ці останні роки університет росте, викладачі мають можливість працювати в ширших напрямках та глибше з кожним студентом. Він зауважив, що важливо, аби всі спільно трудились над людським розвитком, а з такою кількістю освічених випускників це не буде проблемою.Випускник Андрій Ковтун, своєю чергою, подякував викладачам за терпіння, наполегливість та віру у студентів. Він запевнив, що всі випускники будуть однією великою університетською родиною.
«Сьогодні я випускник і це класно. Я хочу, щоб кожен радів, що він магістр, і так само я хочу, щоб університет пишався своїми випускниками», - зазначив Андрій Ковтун та побажав кожному випускникові іти до своєї мети.Зазначимо, що між виступами присутніх розважали концертною програмою, зокрема виступив також іноземець Елвіс.Ну а насамкінець випускники отримали такі довгоочікувані дипломи магістрів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1722601079)
послушник
Показати IP
8 Лютого 2019 19:43
А ректор савчук схожий на вгодованого попа.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722601079)
)))
Показати IP
8 Лютого 2019 20:26
20%зробили ті дипломи самі...це при самих лагідних підрахунках...решта купило...всередньому 500$ за диплом...і рахуйте який тернистий шлях пройшли магістри!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722601079)
Петро Рошен
Показати IP
8 Лютого 2019 22:50
700*0.2*500=70 000 норм, а я цукерки продаю(
![](/public/images/user_no_foto.png?1722601079)
Спудей
Показати IP
9 Лютого 2019 09:08
Савчук - волинський нарциз із помідорової столиці Галичини !
![](/public/images/user_no_foto.png?1722601079)
працівник
Показати IP
11 Лютого 2019 21:10
Вручення бомба!!!
«Укрзалізниця» запустила дитячий купейний вагон
Сьогодні 14:32
Сьогодні 14:32
У Луцьку під час ремонтних робіт на вулиці знайшли артснаряд
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На війні загинув волинський Герой Сергій Гордій
Сьогодні 13:59
Сьогодні 13:59
Автомобіль, дрони, РЕБ: волинська «сотка» отримала допомогу від Луцької громади та працівників міськради
Сьогодні 13:25
Сьогодні 13:25
Тиждень грудного вигодовування: у Волинському перинатальному центрі мами ділилися досвідом
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
В Україну повернули тіла 250 полеглих захисників
Сьогодні 12:19
Сьогодні 12:19
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.