Понад 700 кілограмів риби випустили в Шацькі озера
![](/resize/450x300/r/files/news/2018/10-25/255806/original-5bd1b9bf5970c.jpg)
Трохи більше 400 кілограм випустили у Люцимер, та більше 300 кілограм – у Велике Чорне, повідомляє "Район.Шацьк".
"Відтворення популяції риб в природних умовах стає все більш складним, адже на це впливає чимало факторів: екологічні (замулення озер), зміни клімату, заростання водойм, а також браконьєрство. Якщо люди не будуть долучатися до зариблення озер, то природі важко самій відновити цей процес. До цього процесу долучились в обласній адміністрації, Шацькій районній адміністрації та селищній раді, Шацький нацпарк, активісти та небайдужі рибалки району, котрі хочуть, аби на шацьких озерах можна було відпочити та порибалити", - розповів Валентин Цьось.
Також обласний посадовець додав, що наступного разу будуть закуповувати інші види риб, зокрема, білого амура, котрий відомий здатністю очищати озеро від заростей.
На реалізацію цієї програми з обласного бюджету виділили 100 тисяч гривень, із районного бюджету – 20 тисяч гривень, та 20 тисяч гривень виділила селищна рада. Загалом протягом року мають випустити приблизно 2 тонни риби різних видів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
"Відтворення популяції риб в природних умовах стає все більш складним, адже на це впливає чимало факторів: екологічні (замулення озер), зміни клімату, заростання водойм, а також браконьєрство. Якщо люди не будуть долучатися до зариблення озер, то природі важко самій відновити цей процес. До цього процесу долучились в обласній адміністрації, Шацькій районній адміністрації та селищній раді, Шацький нацпарк, активісти та небайдужі рибалки району, котрі хочуть, аби на шацьких озерах можна було відпочити та порибалити", - розповів Валентин Цьось.
Також обласний посадовець додав, що наступного разу будуть закуповувати інші види риб, зокрема, білого амура, котрий відомий здатністю очищати озеро від заростей.
На реалізацію цієї програми з обласного бюджету виділили 100 тисяч гривень, із районного бюджету – 20 тисяч гривень, та 20 тисяч гривень виділила селищна рада. Загалом протягом року мають випустити приблизно 2 тонни риби різних видів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722666028)
математик
Показати IP
25 Жовтня 2018 21:40
700кг за 140тисяч,це по 200грн за кілограм.Де взяли такого дорогого малька і скільки грошей вкрали???Мальок не більше 70грн за кілограм.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722666028)
Валєра
Показати IP
26 Жовтня 2018 19:35
Загалом мають запустити 2 тони риби на які виділено 140 тис грн. тобто 70 грн за кг))
![](/public/images/user_no_foto.png?1722666028)
Валєра
Показати IP
26 Жовтня 2018 19:36
Поганий ти "математик")))
На Рівненщині скандального ексвійськкома, який побив підлеглого, випустили з СІЗО під заставу
Сьогодні 09:07
Сьогодні 09:07
Звільнені з ув'язнення російські опозиціонери закликали Захід зняти санкції з «простих росіян»
Сьогодні 08:38
Сьогодні 08:38
Астрономи виявили нову планету, яка придатна для життя
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
3 серпня: свята, події, факти. День кавуна, у США з’явилась Національна баскетбольна асоціація
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Будують укриття: ще одна школа у Ковелі зможе перейти на очну форму навчання
2 Серпня 2024 23:38
2 Серпня 2024 23:38
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.