Понад 5 проміле: у Луцьку п'яний як чіп водій на Fiat в'їхав у припарковану Toyota
![](/resize/450x351/r/files/news/2023/09-03/367774/photo_2023-09-03_11-04-36.jpg)
Днями до поліції звернувся небайдужий громадянин та повідомив, що став очевидцем того, як у Луцьку на вулиці Лідавській водій автомобіля Fiat наїхав на припарковане авто марки Toyota. Пошкодження були незначні, та все ж заявник не хотів, щоб винуватець ДТП поїхав з місця події.
Про це інформують у патрульній поліції Волині.
На місце прибули патрульні поліцейські. Вони виявили, що керманич Fiat має явні ознаки алкогольного сп'яніння. Чоловіку запропонували пройти огляд за допомогою приладу Drager, і той погодився. Результат був максимальним – понад 5 проміле. Ця цифра перевищує максимально допустиму норму у 25 разів.
Патрульні відібрали пояснення у свідків та з'ясували, що справді авто керував саме цей громадянин. Тож на нього інспектори склали протокол за статтею 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння), а також за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних) КУпАП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують у патрульній поліції Волині.
На місце прибули патрульні поліцейські. Вони виявили, що керманич Fiat має явні ознаки алкогольного сп'яніння. Чоловіку запропонували пройти огляд за допомогою приладу Drager, і той погодився. Результат був максимальним – понад 5 проміле. Ця цифра перевищує максимально допустиму норму у 25 разів.
Патрульні відібрали пояснення у свідків та з'ясували, що справді авто керував саме цей громадянин. Тож на нього інспектори склали протокол за статтею 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння), а також за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1722716788)
Ноу хау
Показати IP
3 Вересня 2023 11:49
Виникає нагальна потреба модернізувати Драгер, оскільки його шкала стає неспіврозмірною з кількістю проміле ! Скоро кількість спожитого водіями-синяками треба буде вимірювати в літрах і
бочками !
![](/public/images/user_no_foto.png?1722716788)
лінивець до Ноу хау
Показати IP
3 Вересня 2023 12:33
в цистернах вагонних ))))
![](/public/images/user_no_foto.png?1722716788)
Радувець Ларіса
Показати IP
3 Вересня 2023 11:55
Цей показник драгера немає юридичної сили!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722716788)
Were до Радувець Ларіса
Показати IP
3 Вересня 2023 15:03
Теж любиш залити за кермом?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722716788)
Нарколог
Показати IP
3 Вересня 2023 15:15
Шановний пацієнт, у вашому спирті кров не виявлена!
Українські біженці в Німеччині та Нідерландах: скільки повернуться додому. Дослідження
Сьогодні 23:02
Сьогодні 23:02
Прикордонник викликав поліцію: на Волині чоловік давав 200 євро, щоб потрапили за кордон![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 22:34
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 22:34
На Волині відійшов у засвіти заслужений тренер з футболу
Сьогодні 22:05
Сьогодні 22:05
Втік з військової частини: п’яний волинянин погрожував дружині розправою та виганяв з дому![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:07
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.