Понад 150 випускників коледжу луцького «політеху» отримали дипломи. Фоторепортаж
Понад 150 випускників Технічного коледжу Луцького національного університету, які ще вчора були студентами, отримали такі омріяні дипломи.
Вручення дипломів випускникам коледжу відбулося 27 червня у Палаці культури.
В залі були не лише випускники, привітати їх прийшли батьки та керівництво як коледжу, так і університету. А з самого початку дійства настрій присутнім задав академічний камерний оркестр Волинської обласної філармонії "Кантабіле«.Першим вітальне слово взяв ректор Луцького НТУ Петро Савчук, який відзначив, що сьогоднішній день є знаменним для Технічного коледжу Луцького НТУ, адже 106 молодших спеціалістів та 55 кваліфікованих робітників йдуть у вільне життя, здобувши відповідний фах та отримавши необхідні знання, які дозволять випускникам бути конкурентними.
«Безумовно, ви за студентські роки здобули не лише необхідні знання, уміння та навички, але й сформувалися, як особистість, вселяючи надію, що у ці нелегкі часи, будете розбудовувати Україну та рідну Волинь. Навчання у коледжі – це нелегка робота, але якщо ви сьогодні тут, то досягли успіху», – зауважив Петро Савчук, подякувавши випускникам за працю та результативність.Натомість директор Технічного коледжу Олег Герасимчук привітав усіх випускників з завершенням навчання і отриманням документу про перший фах.
«Всі ці роки ми були з вами, оскільки не буває студента без викладача та викладача без студентів. Напевно, це найкращі роки вашого життя, які залишаться у спогадах. Пам’ятайте, що в житті буде багато різних пересторог та трамплінів, але вони стимулюватимуть вас йти далі. Будь-які зміни – це нові можливості для вас, не бійтеся їх, а робіть їх самі», – наголосив Олег Герасимчук, побажавши успіхів випускникам.Після вітальних слів випускники нарешті дочекалися найбажанішої миті – вручення дипломів. А завершилося дійство святковим концертом на честь випуску.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Вручення дипломів випускникам коледжу відбулося 27 червня у Палаці культури.
В залі були не лише випускники, привітати їх прийшли батьки та керівництво як коледжу, так і університету. А з самого початку дійства настрій присутнім задав академічний камерний оркестр Волинської обласної філармонії "Кантабіле«.Першим вітальне слово взяв ректор Луцького НТУ Петро Савчук, який відзначив, що сьогоднішній день є знаменним для Технічного коледжу Луцького НТУ, адже 106 молодших спеціалістів та 55 кваліфікованих робітників йдуть у вільне життя, здобувши відповідний фах та отримавши необхідні знання, які дозволять випускникам бути конкурентними.
«Безумовно, ви за студентські роки здобули не лише необхідні знання, уміння та навички, але й сформувалися, як особистість, вселяючи надію, що у ці нелегкі часи, будете розбудовувати Україну та рідну Волинь. Навчання у коледжі – це нелегка робота, але якщо ви сьогодні тут, то досягли успіху», – зауважив Петро Савчук, подякувавши випускникам за працю та результативність.Натомість директор Технічного коледжу Олег Герасимчук привітав усіх випускників з завершенням навчання і отриманням документу про перший фах.
«Всі ці роки ми були з вами, оскільки не буває студента без викладача та викладача без студентів. Напевно, це найкращі роки вашого життя, які залишаться у спогадах. Пам’ятайте, що в житті буде багато різних пересторог та трамплінів, але вони стимулюватимуть вас йти далі. Будь-які зміни – це нові можливості для вас, не бійтеся їх, а робіть їх самі», – наголосив Олег Герасимчук, побажавши успіхів випускникам.Після вітальних слів випускники нарешті дочекалися найбажанішої миті – вручення дипломів. А завершилося дійство святковим концертом на честь випуску.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Свідчить про давні практики управління водою: в Індії виявили тисячолітній трубопровід
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Лучанин обікрав магазин, а вдома тримав патрони до пістолета. Як його покарали![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
Звичайна нісенітниця: Лукашенко збрехав про українські дрони над Білоруссю
11 Серпня 2024 23:07
11 Серпня 2024 23:07
У Нововолинську вдруге провели змагання для малюків «Забіг у повзунках»
11 Серпня 2024 22:39
11 Серпня 2024 22:39
Авто влетіло у дерево: в Луцькому районі – ДТП
11 Серпня 2024 22:11
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 22:11
Завтра Ковель прощатиметься з 26-річним майором Борисом Степанюком
11 Серпня 2024 21:43
11 Серпня 2024 21:43
Заплатить 51 тисячу за підробку документів: підприємець намагався виїхати в Польщу через «Устилуг»![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
У Нововолинську розгорнули найбільший вʼязаний прапор України
11 Серпня 2024 20:47
11 Серпня 2024 20:47
Під час обгону тяжко травмувала пасажирку мотоцикла: як волинянку покарали за ДТП![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 20:19
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 20:19
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.