USD 41.55 41.85
  • USD 41.55 41.85
  • EUR 41.65 41.95
  • PLN 10.62 10.85

Помирає кожен другий: в Індії 45 тисяч людей заразилися рідкісною інфекцією після COVID-19

22 Липня 2021 14:02
За останні 2 місяці в Індії зареєстрували понад 45 тисяч випадків інфекції, яку раніше вважали рідкісною. Вона називається «чорний грибок» – муромікоза.

Грибок вражає пацієнтів після одужання від COVID-19. Так, за добу 20 липня, понад 4 200 людей померли, пише 24 канал.

Від цієї недуги смертність складає понад 50%. Про це заявила молодша міністерка охорони здоров’я країни Бхараті Правіну Павар.

Вважають, що це дуже агресивна хвороба. Хірурги вимушені видаляти інфікованим очі, ніс і щелепу, щоб зупинити поширення грибка в мозок.

Найбільша кількість випадків захворювання була зареєстрована в західному штаті Махараштра – 9 348.

До пандемії в Індії в середньому реєструвалося всього 20 випадків захворювання на рік. При чому, ризику піддавалися тільки люди з сильно ослабленим імунітетом, зокрема люди з високим рівнем цукру в крові, хворі на ВІЛ або реципієнти трансплантатів.

Експерти пояснюють таке значне зростання хворих муромікозом надмірним використанням стероїдів для лікування коронавірусу.

За словами інфекціоністки Ольги Голубовської, Україні не варто хвилюватися через «чорний грибок» – до нас він може не дістатись. В інших країнах теж немає такої проблеми.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 1
ОЛег Показати IP 22 Липня 2021 14:26
Це все старшно, але "...хірурги вимушені видаляти інфікованим очі, ніс і щелепу аби вберегти мозок...". А нафіг він тоді потрібен буде?

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus