USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65

Помста? Клієнтський центр «Волиньгазу» облили смердючою рідиною

22 Червня 2021 16:44
Клієнтський центр «Волиньгазу» облили невідомою речовиною із неприємним запахом.

Інцидент трапився вранці 22 червня в Луцьку на проспекті Молоді, йдеться у сюжеті 12 каналу.

Неприємний запах ширився на кілька десятків метрів. Причина жахливого смороду – густа чорна рідина, якою щедро облили вхід до клієнтського центру. Фахівці досліджують, чи не отруйна вона для людей. Інтенсивності випарам додає палюче сонце.

Підозрюваного у смердючій диверсії зафіксували камери стеження. Месник орудував сам, приїхав на ровері.

Що це помста когось із доведених до відчаю клієнтів не сумніваються ті, хто віднедавна до офісів «Волиньгазу» ходять, як діти до школи, за звіркою показників лічильників і нарахованих сум.
Хворого чи обуреного диверсанта шукатиме поліція. Смердючу баюру присипали тирсою і викликали тих, хто її відмиє. Коли центр відновить роботу – газовики напевне сказати не можуть. Клієнти, які з недобрим настроєм прийшли сьогодні з’ясувати походження величезних сум у платіжках, йдуть геть ще більше обурені.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
клієнт Показати IP 22 Червня 2021 17:15
:)!!!!!
Клієнтка Показати IP 22 Червня 2021 17:40
В інтерв’ю кажуть що вони добре виконують свою роботу. То чому навіть після того як я в них подаю показники, всерівно зараховуються невірно? І збирається заборгованість. А ціна газу росте. Те що я мин місяця мала заплатити по 7 грн. за куб. скоро заплачу по 12-14 грн. . Крім того, я показники подавала всіма можливими способами- по телефону, через смс та через кабінет. Нічого не береться до уваги. Показники виставляються з протока.
дідо Показати IP 22 Червня 2021 17:50
себе би краще облив....чим завинили наймані працівниці чи прості клієнти ?....
пенсіонерка до дідо Показати IP 23 Червня 2021 07:45
Як поліцаї в концтаборі
Споживачка Показати IP 22 Червня 2021 18:08
Хворого і обуреного диверсанта поліціі шукати не потрібно, а потрібно зайнятися на державному півні цією хаоробою під назвою газоздирницька мафія і знайти нарешті причину конячих цвн на те, що є надбанням народу.
Я Показати IP 22 Червня 2021 18:18
Хворе і дурне, воно не в курсі, хто ціни затверджує на комунальні послуги (електроенергію, газ, воду...). Під НКРЕКП нехай їде, чи кишка тонка? Людям день зіпсував.
скептик до Я Показати IP 22 Червня 2021 18:49
це ти правильно сказав: "я хворе і дурне". ціни малюють у офісі зеленожо""го
тобі до Я Показати IP 23 Червня 2021 12:29
а показники теж НКРЕП не дає програму занести уже кілька місяців і нарахування робить зі стелі теж НКРЕП ??
Анонім Показати IP 22 Червня 2021 18:53
то ли еще будет ....
..... Показати IP 22 Червня 2021 19:51
Ви робите рорботу х*рово! так як показники подати неможливо нормально
Микола Показати IP 22 Червня 2021 19:57
Скоро їх будуть палити, а не обливати, з їх тарифами)
Анонім Показати IP 22 Червня 2021 20:53
В мене теж незпозуміло звідки сума за газ за квітень вилізла на 3500 більшою!!! Я їм показники подаю, а суми пишуть просто як захочуть. До речі, графу з останніми показниками лічильника з платіжок прибрали.
Лучанин Показати IP 22 Червня 2021 21:04
То, Мирося, карма)) то лише початок))
Данілов Показати IP 22 Червня 2021 21:25
Санкції РНБО проти Фірташа почали діяти!
Офіційно Показати IP 22 Червня 2021 21:31
Оголошую подяку народному героєві
пенсіонерка до Офіційно Показати IP 23 Червня 2021 07:48
Тільки таким методом можна знизити ціни
Користувач2 Показати IP 22 Червня 2021 22:14
Бальзам на душу! Молодець! Це просто злодії - і інакше їх не можна назвати. Щоб ви знали - ця нечисть виграла якийсь суд і за 2015 - 2016 рік вони з мене здерли ще 900 гр. (Від газу відмовився, то вони виставили рахунок). Націоналізувати їх треба негайно, як ПриватБанк. Не можуть надра належати якійсь нечисті.
Вчитель Показати IP 22 Червня 2021 23:06
В тому офісі сидять одні гадюки, їх потрібно ще всити спілкуватися з людьми, от людина не витримала їхньої роботи і сказилася, інакше не назвеш. Відношення нікудишнє, цей офіс взагалі заерити, колись без нього були і зараз вони не потрібні!!!
лучанка Показати IP 23 Червня 2021 07:50
Це гадюшники рекету
АТО Показати IP 23 Червня 2021 07:53
Тільки таки - народним протестом можна дуже просто збити ціни
Стоматолог Показати IP 23 Червня 2021 08:03
Це ж приміщення у власності самого короті. Зареєстрував фірму на кума і здає в оренду своїм газовикам за завищеними цінами)ще невідомо, що то за постановка з тим облиттям))))
Санич Показати IP 23 Червня 2021 10:52
Власник Волинь Обленерго Фірташ і Бойко ці с..ти і грабують нас, а влада в долі, бо дозволяє продавати нам наш газ по таких цінах. Корупція і злодії це наша влада, треба виходити на протести, перекривати траси.