Померла німецька благодійниця, яка допомагала Ковельському МТМО
![](/files/news/2021/01-16/307872/137606799_243350807302798_952444978550171736_n-320x240.jpg)
Померла благодійниця Ульріке Бооз, яка допомогала Волині.
Про це повідомляє Ковельське МТМО у Facebook.
Подружжя Вольфганг та Ульріке Бооз, представники Мальтійської служби допомоги міста Шверте (Німеччина). Адміністрація медзакладу висловлює співчуття керівнику Мальтійської служби допомоги Вольфгангу Боозу з приводу тяжкої втрати смерті дружини Ульріке.
Співпраця Ковельського МТМО та Мальтійської служби триває понад 25 років. Впродовж цього часу Ульріке Бооз брала активну участь у благодійній діяльності неодноразово відвідувала Ковель з благочинними місіями, надаючи гуманітарну допомогу медичним закладам міста і району.
«Благодійна спільнота втратила чудову людину, чуйну, доброзичливу, безкорисливу, яка назавжди залишиться у людській пам’яті. Схиляємо голови та щиро поділяємо горе родини», – зазначають у медзакладі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Ковельське МТМО у Facebook.
Подружжя Вольфганг та Ульріке Бооз, представники Мальтійської служби допомоги міста Шверте (Німеччина). Адміністрація медзакладу висловлює співчуття керівнику Мальтійської служби допомоги Вольфгангу Боозу з приводу тяжкої втрати смерті дружини Ульріке.
Співпраця Ковельського МТМО та Мальтійської служби триває понад 25 років. Впродовж цього часу Ульріке Бооз брала активну участь у благодійній діяльності неодноразово відвідувала Ковель з благочинними місіями, надаючи гуманітарну допомогу медичним закладам міста і району.
«Благодійна спільнота втратила чудову людину, чуйну, доброзичливу, безкорисливу, яка назавжди залишиться у людській пам’яті. Схиляємо голови та щиро поділяємо горе родини», – зазначають у медзакладі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Горохові поховали Захисника України Дмитра Міцевського
Сьогодні 19:16
Сьогодні 19:16
Зеленський презентував винищувачі F-16 в українському небі
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
У Нововолинську попрощалися з воїном Іваном Котюком
Сьогодні 17:50
Сьогодні 17:50
Офіс генпрокурора перевіряє інформацію про розчленування українського військового росіянами
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
День Повітряних сил по-футбольному: у Луцьку на турнірі змагаються вісім команд. Фото
Сьогодні 16:23
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:23
З братом повернулися з-за кордону і пішли у військо: на Волині прощалися з Героєм Володимиром Гаврилюком
Сьогодні 14:57
Сьогодні 14:57
На Камінь-Каширщині загасили пожежу господарської будівлі
Сьогодні 14:28
Сьогодні 14:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.