Помер професор ЛНТУ
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/09-12/368313/377509656_785218386938907_7164388589345713782_n.jpg)
Непоправна втрата у колективі ЛНТУ. Помер доктор технічних наук, професор кафедри інженерії програмного забезпечення, талановитий педагог Юрій Ярославович Матвіїв.
Про важку втрату повідомили в ЛНТУ.
«Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та близьким, колективам факультету і кафедри, студентам, для яких Юрій Ярославович був мудрим наставником. Це непоправна втрата для нашого колективу і для кожного особисто», – висловлюють співчуття у виші.
Прощання відбудеться 13 вересня о 19:00, а чин похорону – 14 вересня о 12:00 у капличці на території Волинської обласної лікарні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним Юрія Матвіїва.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про важку втрату повідомили в ЛНТУ.
«Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та близьким, колективам факультету і кафедри, студентам, для яких Юрій Ярославович був мудрим наставником. Це непоправна втрата для нашого колективу і для кожного особисто», – висловлюють співчуття у виші.
Прощання відбудеться 13 вересня о 19:00, а чин похорону – 14 вересня о 12:00 у капличці на території Волинської обласної лікарні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним Юрія Матвіїва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722673128)
Марія
Показати IP
22 Лютого 2024 22:59
В цей час , коли твій погляд згас і серце перестало битися ,настав для нас найтяжчий час. Ти пішов і ніколи ,ніколи тебе вже не повернуть. Важко повірити в те ,що ти вже не прийдеш додому , не скажеж заспокійливих слів, нічого не порадиш. Втрата рідної дюдини , то найбільше горе. Ти назавжди залишися в нашій пам'яті , серцях ,думках.Хай царство небесне Господь тобі дасть.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722673128)
Анастасія
Показати IP
23 Лютого 2024 00:43
Сумуємо...Пам'ятаємо... Любимо...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722673128)
КАТЕРИНА
Показати IP
23 Лютого 2024 21:34
Нічого з собою не взяв на той світ, наш рідненький татусь. Вже більше до нас ти ніколи не прийдеш ,не похвалиш , не посвариш нас. Але твої добрі справи , повчання про життя навіки залишаться у нашій пам'яті . Ми завжди будемо тебе згадувати так і в молитві , щоб тобі там райське життя . Життя без болю , без зітхань , без страждань , без хвороб , а життя вічне.
На Волині судили водійку за хабар капітану поліції![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:02
Здає кров з 19 років: медсестра з Волині отримала почесний статус «Заслужений донор України»
Сьогодні 10:34
Сьогодні 10:34
В Україні офіційно з’явиться нова професія
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
На Рівненщині скандального ексвійськкома, який побив підлеглого, випустили з СІЗО під заставу
Сьогодні 09:07
Сьогодні 09:07
Звільнені з ув'язнення російські опозиціонери закликали Захід зняти санкції з «простих росіян»
Сьогодні 08:38
Сьогодні 08:38
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.