USD 41.05 41.45
  • USD 41.05 41.45
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.30 10.60

Помер мер Харкова Геннадій Кернес

17 Грудня 2020 09:20
Вночі 17 грудня помер мер Харкова Геннадій Кернес.

Про це повідомив його друг, бізнесмен Павло Фукс у Telegram-каналі, пише Бабель.

Він зазначив, що коронавірус дав ускладнення на роботу життєво важливих органів.
Кернес з вересня лікувався у німецькій клініці «Шаріте». Туди його у важкому стані доправили з коронавірусом і двостороннім запаленням легень. Попри це, хвороба не завадила Кернесу переобратися мером Харкова на місцевих виборах. Попри фізичну відсутність, він переміг у першому турі з результатом у 60,34% голосів.

11 грудня міськрада Харкова повідомила, що у Кернеса відмовили обидві нирки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Психопланетарій, Лип Показати IP 17 Грудня 2020 09:27
Последний из могикан.
А таки Показати IP 17 Грудня 2020 09:38
Шкода....
Дідо до А таки Показати IP 17 Грудня 2020 11:16
І чому?
Українець Показати IP 17 Грудня 2020 10:16
Світла пам'ять найкращому меру України... Головне тепер, щоб у Харкові хтось гідний продовжив його курс...
Дідо до Українець Показати IP 17 Грудня 2020 11:15
Axxaxxaaxa, а ти смішний друже
Українець до Дідо Показати IP 17 Грудня 2020 11:35
А ти тупий, якщо не бачиш очевидного. :)
адвокат Показати IP 17 Грудня 2020 11:35
Харків чекає доля Луцька...Смерть мера не є причиною дострокових виборів...
777 Показати IP 17 Грудня 2020 12:26
Жаль.не вытянул Адольфович.... Хороший мер и нестандартный человек. Всегда имел свое мнение и не боялся его высказывать.что среди нынешних чиновников большая редкость.
ІЗЯ Показати IP 17 Грудня 2020 13:23
ОЙ !
Луцьк Показати IP 17 Грудня 2020 14:59
Хай спочиває з миром. Цікаво одне чи будуть збирати гроші на перевезення в Україну ! !!!!. . Думаю що ні . День два і дома .а прості люди місяцями неможуть забрати тіл дітей додому із закордону..збирають гроші . Це що правильно і всі мовчать як нема проблем . Де дипломати . Ми вже на цьому робимо бюрократію . Соромно . !!!!
Клава Показати IP 17 Грудня 2020 20:32
Вічна пам'ять !!! Яскрава була людина ... Був справжній, а не штопаний патріот України !!!