Помер головний архітектор волинської громади
![](/resize/450x396/r/files/news/2023/10-12/370121/s13.jpg)
Передчасно обірвалося життя головного архітектора Горохівського району та громади Миколи Івановича Стовпачинського.
Про це повідомляє Горохівська міська рада.
«Всю свою трудову діяльність Микола Іванович присвятив галузі архітектури та містобудування. Працював на посаді головного архітектора району та громади. Відповідальний, зосереджений, товариський, надійний порадник, справжній професіонал своєї справи – таким пам’ятатимемо його завжди!
Передчасна смерть Миколи Івановича – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів, колег. Поділяємо Ваш біль та горе, висловлюємо щирі співчуття. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство Небесне», – йдеться у повідомленні.
Чин похорону відбудеться 13 жовтня 2023 року о 10.00 годині.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Горохівська міська рада.
«Всю свою трудову діяльність Микола Іванович присвятив галузі архітектури та містобудування. Працював на посаді головного архітектора району та громади. Відповідальний, зосереджений, товариський, надійний порадник, справжній професіонал своєї справи – таким пам’ятатимемо його завжди!
Передчасна смерть Миколи Івановича – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів, колег. Поділяємо Ваш біль та горе, висловлюємо щирі співчуття. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство Небесне», – йдеться у повідомленні.
Чин похорону відбудеться 13 жовтня 2023 року о 10.00 годині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині провели в останню дорогу воїна Руслана Подзізея
Сьогодні 19:06
Сьогодні 19:06
«Було до 40 викликів на добу»: як працюють аварійні бригади у Луцьку під час відключень світла
Сьогодні 18:44
Сьогодні 18:44
У Луцьку вшанували пам’ять видатної Лесі Українки
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
На Волині 20-річний хлопець пограбував неповнолітнього
Сьогодні 16:53
Сьогодні 16:53
На Запоріжжі загинув воїн з Луцької громади Тарас Пархомук
Сьогодні 16:37
Сьогодні 16:37
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.