Половина Ради перехворіла на коронавірус: листування нардепа Шахова з Джокером
![](/resize/450x253/r/files/news/2020/04-23/290937/106763-1_large.jpg)
Сергій Шахов – перший нардеп, у якого виявили коронавірус. Нині він вже одужав та поділився своїми міркуваннями і відвертостями у переписці з телеграмним пранкером Джокером. Той представився йому міністром МОЗ Максимом Степановим.
Як написав Джокер у своєму телеграм-каналі, Шахов хотів поспілкуватися із міністром, але соромився йому сам написати. Тому пранкер «проявив ініціативу і написав першим», інформує 24 канал.
Про Куршевель
Шахов зізнався Джокеру, що "якась активація" коронавірусу відбулася саме на цьому елітному курорті. До слова, саме після приїзду з Франції, Шахов пішов до приватної лабораторії та отримав там позитивний тест на коронавірус. Те, що він був на курорті, Шахов підтверджував і раніше, абсолютно не цураючись. Однак, раніше хворобу він все ж пов’язував із перебуванням в Україні.
Так, за його словами, симптоми коронавірусу наприкінці січня мали його діти, а також бабуся. Каже: що тоді ще навіть тестів в Україні не було, аби визначити, чи це все ж був коронавірус.Про коронавірус у Раді
Сергій Шахов припустив, що на коронавірус у Раді перехворіла вже половина депутатів. У переписці засвітив і імена деяких колег, що мали недугу: Дмитро Лубінець Олег Волошин, Микола Бабенко.Нардеп у переписці також зізнався, що зустрічався з великою кількістю людей, однак захворіли лише троє. Джокер сатирично висловився, що потрібно було більше спілкуватися зі «Слугами народу».Про участь у тестуваннях
Наостанок Шахов висловився, що хотів би взяти участь у тестуваннях "задля порятунку країни". Експеримент полягає в дослідженнях крові тих пацієнтів, які вже побороли коронавірус. Про нього, за словами Шахова, знає лікарка-інфекціоністка Ольга Голубовська.Джокер попросив знайти ще добровольців для участі у дослідженнях. Наступного дня Шахов повідомив, що на це згодні нардеп Сергій Вельможний із сином. Вони вже також одужали від COVID-19, а перед тим перебували в Олександрівській лікарні Києва.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як написав Джокер у своєму телеграм-каналі, Шахов хотів поспілкуватися із міністром, але соромився йому сам написати. Тому пранкер «проявив ініціативу і написав першим», інформує 24 канал.
Про Куршевель
Шахов зізнався Джокеру, що "якась активація" коронавірусу відбулася саме на цьому елітному курорті. До слова, саме після приїзду з Франції, Шахов пішов до приватної лабораторії та отримав там позитивний тест на коронавірус. Те, що він був на курорті, Шахов підтверджував і раніше, абсолютно не цураючись. Однак, раніше хворобу він все ж пов’язував із перебуванням в Україні.
Так, за його словами, симптоми коронавірусу наприкінці січня мали його діти, а також бабуся. Каже: що тоді ще навіть тестів в Україні не було, аби визначити, чи це все ж був коронавірус.Про коронавірус у Раді
Сергій Шахов припустив, що на коронавірус у Раді перехворіла вже половина депутатів. У переписці засвітив і імена деяких колег, що мали недугу: Дмитро Лубінець Олег Волошин, Микола Бабенко.Нардеп у переписці також зізнався, що зустрічався з великою кількістю людей, однак захворіли лише троє. Джокер сатирично висловився, що потрібно було більше спілкуватися зі «Слугами народу».Про участь у тестуваннях
Наостанок Шахов висловився, що хотів би взяти участь у тестуваннях "задля порятунку країни". Експеримент полягає в дослідженнях крові тих пацієнтів, які вже побороли коронавірус. Про нього, за словами Шахова, знає лікарка-інфекціоністка Ольга Голубовська.Джокер попросив знайти ще добровольців для участі у дослідженнях. Наступного дня Шахов повідомив, що на це згодні нардеп Сергій Вельможний із сином. Вони вже також одужали від COVID-19, а перед тим перебували в Олександрівській лікарні Києва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722357092)
ага
Показати IP
23 Квітня 2020 15:24
Он же первый орал с трибуны ВзРады-что вирус не отнюдь у него, а в наших головах!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722357092)
мда
Показати IP
23 Квітня 2020 18:57
Принаймні на відміну від більшості не такий вже і кон4ений і хоче хоч якось допомогти іншим хворим.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722357092)
адвокат
Показати IP
23 Квітня 2020 21:54
розчарував мене джокер...Я був про нього кращої думки і тепер сумніваюсь у його попередніх "сенсаціях".Так перекручувати слова,а головне смисл слів,треба вміти...З переписки випливає,що Шахов заразився не в Куршавелі,а ще до поїздки.А про половину перехворівших депутатів було сказано образно...Ну і чорт цей джокер...Тупо бачить те,що хоче...
Спіймали на хабарі: волинські чиновники переконують, що їх спровокував колишній правоохоронець
Сьогодні 19:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:17
Волинь зустріла восьмий евакуаційний потяг з Донеччини
Сьогодні 18:59
Сьогодні 18:59
На Харківщині загинув військовий з Луцька Юрій Кушнір
Сьогодні 18:05
Сьогодні 18:05
На Волині вночі спіймали водія вантажівки, в крові якого алкоголю було у 9 разів вище норми
Сьогодні 17:47
Сьогодні 17:47
Куди дешево полетіти на море з України?
Сьогодні 17:14
Сьогодні 17:14
Власників Telegram-каналів, які працюють в інтересах Росії, вносять до бази «Миротворець»
Сьогодні 16:57
Сьогодні 16:57
Бачили у Луцьку в квітні: розшукують 36-річного чоловіка
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.