Полонений росгвардієць «розкаявся» після допиту СБУ. Відео
![](/resize/450x246/r/files/news/2022/02-25/332586/32c39dd6-298b688e6c671fef9d8843b718f9f800.jpg)
Полонений російський окупант на відео розповів, що хотів захопити Київ, а тепер «розкаявся».
Відповідне відео опублікувала пресслужба СБУ, повідомляє «ДС».
«23-го було шикування і нам довели, що захоплюватимемо Україну – прориватимемося через кордон. Після цього в ніч на 24-те почули літаки, стрілянину, вибухи», – повідомив полонений окупант.
З його слів, омонівці увійшли до України вранці «в уже зачищений сектор». Білоруські солдати їх безперешкодно пропустили.
«Завдання було – захопити Київ, вирушити туди і захопити», – розповів окупант і додав, що їм роздали георгіївські стрічки та наказали нашити на шеврони.
«Заходили з боку Чорнобиля. Там уже було зачищено військовими РФ. Просунулися далі – ближче до Києва. Віддалилися від військових. І по нас були постріли – з мінометів, з гранатометів українських військ. У цей момент, хто залишився, хто поранений – всі поспішали почали відкривати вогонь у відповідь», – сказав полонений.
«Бліцкриг» окупантів не протривав довго – в армії Росії закінчилися патрони.
«Потім закінчилися боєприпаси. Почали відступати. І надалі я потрапив у полон. У зробленому каюсь, жалкую. Закликаю не робити цього російських військовослужбовців, – не нападати на братні народи і жити мирно», – сказав росгвардієць.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідне відео опублікувала пресслужба СБУ, повідомляє «ДС».
«23-го було шикування і нам довели, що захоплюватимемо Україну – прориватимемося через кордон. Після цього в ніч на 24-те почули літаки, стрілянину, вибухи», – повідомив полонений окупант.
З його слів, омонівці увійшли до України вранці «в уже зачищений сектор». Білоруські солдати їх безперешкодно пропустили.
«Завдання було – захопити Київ, вирушити туди і захопити», – розповів окупант і додав, що їм роздали георгіївські стрічки та наказали нашити на шеврони.
«Заходили з боку Чорнобиля. Там уже було зачищено військовими РФ. Просунулися далі – ближче до Києва. Віддалилися від військових. І по нас були постріли – з мінометів, з гранатометів українських військ. У цей момент, хто залишився, хто поранений – всі поспішали почали відкривати вогонь у відповідь», – сказав полонений.
«Бліцкриг» окупантів не протривав довго – в армії Росії закінчилися патрони.
«Потім закінчилися боєприпаси. Почали відступати. І надалі я потрапив у полон. У зробленому каюсь, жалкую. Закликаю не робити цього російських військовослужбовців, – не нападати на братні народи і жити мирно», – сказав росгвардієць.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721769808)
скептик
Показати IP
25 Лютого 2022 23:13
по законах військового часу - розстріл (якщо когось вбив) або концтабір і праця на відбудову зруйнованого
24 липня: свята, події, факти. Міжнародний день турботи про себе та День фінансиста в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
На річці біля Ковеля незаконно ловили рибу
23 Липня 2024 23:54
23 Липня 2024 23:54
Смертність від СНІДу з 2010 року скоротилася вдвічі, але не все так добре. Звіт ООН
23 Липня 2024 23:35
23 Липня 2024 23:35
Разом із сином захищає Україну з небес: загиблому волинянину просять надати звання Героя України![](/public/images/logo.png)
23 Липня 2024 23:16
![](/public/images/logo.png)
23 Липня 2024 23:16
Найбільший дитячий онкоцентр Європи прийме чотирьох пацієнтів з «Охматдиту»
23 Липня 2024 22:57
23 Липня 2024 22:57
Двоє випускниць із Нововолинська склали НМТ з англійської на 200 балів
23 Липня 2024 22:38
23 Липня 2024 22:38
Безпечний відпочинок на воді: поради волинських рятувальників і спортсменів
23 Липня 2024 22:19
23 Липня 2024 22:19
«Укрпошта» випустила дві марки, присвячені українським медикам
23 Липня 2024 22:00
23 Липня 2024 22:00
Водій не впорався з керуванням: деталі ДТП з вантажівкою поблизу Луцька
23 Липня 2024 21:41
23 Липня 2024 21:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.