USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.70 10.84

Поліція закрила справу щодо молодиків, які стріляли у центрі Луцька: прокурори вимагають продовжити розслідування

2 Квітня 2021 13:02
Прокурори Луцької окружної прокуратури, які здійснюють процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про вчинення 16-річним та 17-річним підлітками у Луцьку хуліганства (ч.1 ст. 296 КК України), скасували постанову дізнавачів поліції про його закриття як незаконну й передчасну.

Про це інформує пресслужба прокуратури Волині.

Повідомлення про те, що увечері 27 березня 2021 року невідомі особи в присутності перехожих неодноразово стріляли з пістолета на проспекті Волі та Театральному майдані у Луцьку, облетіли соцмережі та сайти новин обласного центру Волині.

Наступного дня поліція повідомила громадськості, що упродовж усього двох годин встановила особи причетних до цих дій неповнолітніх.

І вже за три дні дізнавачі Луцького районного управління поліції закрили провадження щодо підлітків, не знайшовши у їхніх діях складу кримінального правопорушення.

Читати ще: У Луцьку п'яний чоловік посеред дня стріляв на вулиці з пістолета

Скасувавши постанову про закриття провадження, прокурори наполягають на всебічному, повному й неупередженому дослідженні обставин події та наданні їм належної правової оцінки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Ісса Ндойє Показати IP 2 Квітня 2021 13:18
Відкупилися ...
777 Показати IP 2 Квітня 2021 13:19
Нормально.ждите теперь пока эти обдолбыши завалят кого нибудь или подрежут. Любая безнаказанность так работает. А.зато у нас правовое европейское государство.
102 Показати IP 2 Квітня 2021 13:30
Молоді хулігани, які влаштували стрілянину в центрі міста Луцька задля того, щоб кримінальне провадження було дізнавачем поліції закрите за відсутнісю у їх діях складу злочину - дали чималий хабар поліціянтам, а прокуратуру обминули. Ось тому місцеві прокурори ну дуже обурилися на молодих хуліганів та вимагають від поліції, щоб справа дійшла до суду.
Авяков Показати IP 2 Квітня 2021 13:49
Занесіть прокурорам і можете стріляти далі!
ВІРУС Показати IP 2 Квітня 2021 14:00
ЧИЇ ВОНИ ДІТИ?
123 Показати IP 2 Квітня 2021 14:00
Оказалося. що дітки, яких не можна чіпати.
Лучанин Показати IP 2 Квітня 2021 14:12
Ви ідіоти? Так реально кримінального правопорушення немає! Як його можна дати, як по закону його немає,?
До стрілка до Лучанин Показати IP 2 Квітня 2021 15:13
Що твій "нолик" жим робить? Боїшся до сірйозних дядь в камеру без пістоля попасти?
лучанин Показати IP 2 Квітня 2021 14:15
кримінальне провадження по даним дізнавачам
Ігор луцький Показати IP 2 Квітня 2021 19:20
Раджу дізнавачу тікати на лікарняний.Ліпити кс на голому місці можна,але чи не прийдеться потім за перевищення службових повноважень відповідати?
Анонім Показати IP 2 Квітня 2021 23:15
в Британії за схований у дитячому візку обріз 19-річній дівчині дали 18 років, за знайдений в кишені канцелярський ніж - автоматом 3 роки загального.