Поліція врятувала дівчину, яка виконувала завдання «групи смерті»
![](/resize/450x450/r/files/news/2017/03-28/214285/581687b792f7815818022532.jpg)
У Запорізькій області завдяки вчасному втручанню поліції вдалося врятувати дівчину-підлітка, яка виконувала завдання куратора суїцидальної групи смерті.
Наразі дитина проходить реабілітацію під наглядом педагогів та психологів, повідомили у Відділі комунікації поліції Запорізької області, інформує ТСН.
Зазначається, що 24 березня о 12:20 до чергової частини Більмацького відділення Бердянського відділу поліції в Запорізькій області надійшло повідомлення з Комиш-Зорянської селищної ради, куди звернулась директор однієї з шкіл. Керівник навчального закладу розповіла, що учениця 8-го класу бере участь у суїцидальній спільноті.
«Під час перевірки працівники поліції встановили, що 14-річна дівчина більше двох тижнів зареєстрована у суїцидальній спільноті та дійшла до 5 рівня квесту. Під час огляду дитини виявлені порізи на губі, грудях та руках. Шосте завдання вона виконати не встигла, оскільки про її участь у спільноті дізналися викладачі школи і батьки»», – йдеться у повідомленні.
Завдяки спільним зусиллям працівників ювенальної превенції місцевого відділення поліції та служби у справах дітей підлітка направлено до комунального закладу «Пологівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Запорізької обласної ради.
У поліції додали, що зараз життю та здоров'ю дівчини нічого не загрожує. Дитина перебуває на реабілітації під наглядом педагогів і психологів. Вирішується питання про притягнення матері до відповідальності.Як повідомлялося раніше, у Луцьку врятували від самогубства неповнолітню – учасницю «групи смерті».
Уже понад два роки в соцмережах діють спільноти, які закликають підлітків вступити в небезпечну гру, результатом якої має стати самогубство. Лише нещодавно кіберполіція активно почала повідомляти українців по небезпечні «групи смерті».
Днями в Рівненській області вдалося врятувати двох 19-річних дівчат, які були учасниками суїцидальних груп.
Нагадаємо, нещодавно у Луцьку виявили групу підлітків, які почали небезпечний квест «Синій кит» з самогубством гравця в кінці. Про виявлене уже повідомили у департамент кіберполіції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Наразі дитина проходить реабілітацію під наглядом педагогів та психологів, повідомили у Відділі комунікації поліції Запорізької області, інформує ТСН.
Зазначається, що 24 березня о 12:20 до чергової частини Більмацького відділення Бердянського відділу поліції в Запорізькій області надійшло повідомлення з Комиш-Зорянської селищної ради, куди звернулась директор однієї з шкіл. Керівник навчального закладу розповіла, що учениця 8-го класу бере участь у суїцидальній спільноті.
«Під час перевірки працівники поліції встановили, що 14-річна дівчина більше двох тижнів зареєстрована у суїцидальній спільноті та дійшла до 5 рівня квесту. Під час огляду дитини виявлені порізи на губі, грудях та руках. Шосте завдання вона виконати не встигла, оскільки про її участь у спільноті дізналися викладачі школи і батьки»», – йдеться у повідомленні.
Завдяки спільним зусиллям працівників ювенальної превенції місцевого відділення поліції та служби у справах дітей підлітка направлено до комунального закладу «Пологівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Запорізької обласної ради.
У поліції додали, що зараз життю та здоров'ю дівчини нічого не загрожує. Дитина перебуває на реабілітації під наглядом педагогів і психологів. Вирішується питання про притягнення матері до відповідальності.Як повідомлялося раніше, у Луцьку врятували від самогубства неповнолітню – учасницю «групи смерті».
Уже понад два роки в соцмережах діють спільноти, які закликають підлітків вступити в небезпечну гру, результатом якої має стати самогубство. Лише нещодавно кіберполіція активно почала повідомляти українців по небезпечні «групи смерті».
Днями в Рівненській області вдалося врятувати двох 19-річних дівчат, які були учасниками суїцидальних груп.
Нагадаємо, нещодавно у Луцьку виявили групу підлітків, які почали небезпечний квест «Синій кит» з самогубством гравця в кінці. Про виявлене уже повідомили у департамент кіберполіції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Чому одних людей комарі кусають постійно, а інших – ні?
Сьогодні 00:11
Сьогодні 00:11
8 серпня: свята, події, факти. День військ зв’язку в Україні та Міжнародний день кота![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Рекордна хвиля тепла в Антарктиді: температура піднялася на 30 градусів вище за норму
7 Серпня 2024 23:36
7 Серпня 2024 23:36
У луцькому дитсадку замінять старі вікна![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
Громади Волині залучили майже 5 мільярдів гривень податків
7 Серпня 2024 23:09
7 Серпня 2024 23:09
У Луцьку судять уродженця Азербайджану за крадіжки в «Єві» та «Аврорі»
7 Серпня 2024 22:51
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 22:51
Померла зірка фільму «Чорна пантера»
7 Серпня 2024 22:32
7 Серпня 2024 22:32
Арештовану деревину волинського лісництва продають за 20 мільйонів
7 Серпня 2024 22:14
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 22:14
Волинянка Марія Повх кваліфікувалася у півфінал третьої поспіль Олімпіади з веслування на байдарці
7 Серпня 2024 21:55
7 Серпня 2024 21:55
«Лабораторний експеримент»: в ОП вперше прокоментували події в Курській області
7 Серпня 2024 21:36
7 Серпня 2024 21:36
У місті на Волині презентують найбільший теплий прапор України
7 Серпня 2024 21:19
7 Серпня 2024 21:19
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.