USD 41.55 41.97
  • USD 41.55 41.97
  • EUR 41.80 42.10
  • PLN 10.50 10.70

Поліція вкрала 200 л пального з маніпулятора, який незаконно вилучила під час демонтажу Старого ринку

11 Лютого 2020 20:00
Поліція злила 200 л пального із машини, яку незаконно вилучили під час демонтажу Старого ринку.

Про це на своїй сторінці в мережі написала головна муніципалка Луцька Юлія Сиротинська.

"Вчора, 10 лютого, наш підрядник лише о 21.00 зміг забрав маніпулятор, що був вилучений незаконно правоохоронцями 4 лютого і виявив, що на майдачику правоохоронці, які його охороняли, ЗЛИЛИ (ВКРАЛИ) 200л пального", - йдеться у дописі Сиротинської.

Зі слів головної муніципалки міста, варта готує матеріали в суд та прокуратуру.

"Слідчий, який видавав авто, просився залагодити питання", - додала Юлія Сиротинська.


Нагадаємо, поліція незаконно вилучила техніку, якою демонтували Старий ринок, не мала права оглядати працівника Департаменту муніципальної варти, вилучати його особисті речі, елементи форменого одягу та нагрудну камеру. Також поліція незаконно застосовувала силу при незаконному обшуку. Про це йдеться в ухвалі Луцького міськрайонного суду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Андрій Показати IP 11 Лютого 2020 20:14
ооооо якщо це неправда я на місті Поліції це так би з рук не спустив би....
Лучани до Андрій Показати IP 11 Лютого 2020 22:43
Не надійся, це правда
Віктор до Андрій Показати IP 12 Лютого 2020 07:06
В мого друга теж бак непогано просох за кілька днів на штрафмайданчику. Так що там це обкатана схема
Viking до Андрій Показати IP 12 Лютого 2020 11:57
А хто так точно поміряв , і чому 200 л , а не 2013 чи 189 л ?
Анонім Показати IP 11 Лютого 2020 20:29
А Сиротинська - це що суд чи прокуратура? Як вона може висувати звинувачення чи робити висновки, а тим більше називати винних? Питання до поліції - розібратися з питанням розкриття таємниці слідства та лжесвідчень.
Анонім2 до Анонім Показати IP 12 Лютого 2020 09:21
Мені цікаво до чого тут таємниця слідства. Є факт пропажі пального і про це заявляють. Авто було на штрафмайданчику у віданні поліції. Ну тут висновок один - у чийому віданні було авто, той і має відповідати за зникнення пального.
Дожились ! Показати IP 11 Лютого 2020 20:55
Ну, то 3,14здєц ! Злодій на злодію сидить і злодієм поганяє ! Солярку зцідили, продали, а гроші - пропили ! Терміново на драгер !
777 Показати IP 11 Лютого 2020 20:57
Книш вирішив замутити 200літрів солярки.
Іван Показати IP 11 Лютого 2020 21:08
Я би дуже здивувався би якщо би луцька поліція нічого не вкрала.
ку до Іван Показати IP 12 Лютого 2020 12:30
Повністю підтримую. З власного досвіду знаю як після того коли поліцейські покидають ваше приміщення, зникають речі. Слідчий тупо дивиться в очі і заявляє: я не брав, а за тих кого я привів, гарантувати не можу. Якщо обставини звели вас з "нашою" поліцією,добряче слідкуйте за своїм майном.
Всім Показати IP 11 Лютого 2020 22:10
За кожний літр пального треба розгромити десять контейнерів торгашів!
Сергій Показати IP 11 Лютого 2020 22:14
Стабільно крадуть магнітоли, колонки різні речі з авто які вилучаються. А потім кажуть або забираєте авто і пишете що нема претензій або ми не віддаємо
Невідомий Показати IP 11 Лютого 2020 22:25
Думаю, що Сиротинська щось приуменшила... Там було 400 л
Анонім Показати IP 11 Лютого 2020 22:28
Нічого неймовірного. Солярка - вона і в Африці солярка, що на Івеко, що на якийсь свій домашній дизельок. Могли і злити
ен. Показати IP 11 Лютого 2020 22:49
ФОП Книш не збідніє. Він у змові з владою виграє всі підряди на перевезення.
Луцьк Показати IP 11 Лютого 2020 22:51
Тим часом цирк Шапіто нервово курить на узбіччі...)))
Серж Показати IP 11 Лютого 2020 23:03
Прочитав, закрались сумніви...при такому суспільному резонансі, на особистому контролі керівництва поліції і знаючи про наслідки...втупу намутити на 5000грн соляри...
Петро Показати IP 11 Лютого 2020 23:16
У Сиротинської на сторінці у фейсбуці навіть пробку з баку вантажівки разом із соляркою с3,14здили!!!
Анонім Показати IP 11 Лютого 2020 23:43
Нехай базарні бариги компенсують
Арафат Показати IP 12 Лютого 2020 08:29
Можна спитати - «муніципальна поліція» - це що? Поліція є одна єдина структура МВС. З таким же успіхом млжна створити «котячу», «віконну», «молочну» поліції. Яке взагалі вони мають право лазити по місу та виписувати людям штрафи? Побачили правопорушення - викликай справжню поліцію, або фіксуй правопорушення та пиши заяву до поліції. Стали під знак «зупинка заборонена» - підійшов муніципал - викликайте справжню поліцію і пишіть заяву за здирництво. Правда, штраф Ви все одно заплатите. Але законний і зрозуміло куди.
конфет Показати IP 12 Лютого 2020 08:56
Наши мус***, кроме того что аферисты, то ещё и воры.
ВВ Показати IP 12 Лютого 2020 10:05
а як докажуть що там було +200л соляри? Якби замірів при вилученні ніхто не робив напевно.