Поліція розслідує отруєння людей у луцькій піцерії
![](/files/news/2019/07-16/272649/11.jpeg)
З 11 по 14 липня в одному із закладів громадського харчування в обласному центрі отруїлися відвідувачі. До інфекційного відділенні обласної клінічної лікарні госпіталізували 10 волинян. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням.
На даний час з ознаками харчового отруєння госпіталізували в інфекційне відділення обласної клінічної лікарні десятеро відвідувачів. Як повідомляють медики, загрози життю потерпілих немає.
Слідчі Луцького відділу поліції проводять досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає, зокрема, покарання у вигляді штрафу у розмірі 1,7 тис. грн, або арешту на строк до шести місяців, чи обмеження волі на строк до трьох років.
Як повідомлялося, у луцькій піцерії «Фелічіта» отруїлися 12. Серед них - дитина трьохрічного віку, а в 5 пацієнтів знайшли сальмонельоз.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На даний час з ознаками харчового отруєння госпіталізували в інфекційне відділення обласної клінічної лікарні десятеро відвідувачів. Як повідомляють медики, загрози життю потерпілих немає.
Слідчі Луцького відділу поліції проводять досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає, зокрема, покарання у вигляді штрафу у розмірі 1,7 тис. грн, або арешту на строк до шести місяців, чи обмеження волі на строк до трьох років.
Як повідомлялося, у луцькій піцерії «Фелічіта» отруїлися 12. Серед них - дитина трьохрічного віку, а в 5 пацієнтів знайшли сальмонельоз.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.