USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.55

Поліцейський Prius потрапив у ДТП неподалік Луцька. Фото

3 Липня 2018 15:31
Автомобіль поліції "Toyota Prius" потрапив у дорожньо-транспортну пригоду на трасі Луцьк – Ковель, у селі Копачівка. Про це повідомляє Під прицілом.

Поліцейські виконували розворот і, ймовірно, не побачили машину, яка наближалася з іншої сторони.

В результаті аварії ніхто з людей не постраждав. Автомобіль поліції зазнав механічних пошкоджень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Т.Юра Показати IP 3 Липня 2018 15:54
Хто буде відшкодовувати збитки ???? Платники податків ...????
Вах до Т.Юра Показати IP 3 Липня 2018 22:28
Кращеб за вартість пріуса-купилиб їм 10-20 польских блях..-їдуть так само,3-4зміни відробив-розбив вдрєбєзги(ефект той самий),забрав мігалки й фуражку і пішов на базу зміну здавати...ляпота!!!!
G Показати IP 3 Липня 2018 16:18
А ти платник? Фіг там! Просто писака
Анонім до G Показати IP 3 Липня 2018 17:55
Якщо ти не працюєш,то не пиши так про всіх,даже ти ледар платиш податки,коли купуєш собі пиво і цигарки,просто ти не вкурсі
ДАЇ Показати IP 3 Липня 2018 16:21
При нас такого не було, водіїв шкода, скажіть в них вклали 100000грн в освіту, їздити не вміють, закони не знають, навіщо тоді вони потрібні,?
діагноз до ДАЇ Показати IP 3 Липня 2018 16:33
довбо@би
Ой до діагноз Показати IP 3 Липня 2018 17:22
Як їх набирали-ще були нормальними,а з часом від носіння фуражок виникає хронічна гіпоксія мозгів...того стають такими як ви пишете...
НТШ до ДАЇ Показати IP 4 Липня 2018 10:19
Старих гайців в оос на схід, а то їздять пяні на бехах на бляхах а потім пріуси б'ють!!! Раніше ланоси валили і брали хабарі щоб ремонтувати!
777 Показати IP 3 Липня 2018 16:32
Слава реформі...
БОС Показати IP 3 Липня 2018 16:35
Хай с*ка сам і ремонтує державне майно. Ур*ди недоразвиті. Ще й простому чоловікові геморой зробили к*зли малоумні.
Ой до БОС Показати IP 3 Липня 2018 17:11
Ще й винним зроблять бо аптечки немав,вогнегасник протермінований,а ще"він необрав безпечної швидкості і не уник дтп!"-4 штрафа і вилучення прав...
Бос до Ой Показати IP 5 Липня 2018 14:06
Ой 100%
Анатолій до БОС Показати IP 3 Липня 2018 17:28
А ти думаєш хто ті автомобілі ремонтує? Явно не держава, а самі за свою нещасну зп у таких випадках все і роблять, ще й знімуть їм половину зарплатні.
Да ну до Анатолій Показати IP 4 Липня 2018 00:04
Невже ці машини не застраховані? Це мають бути проблеми страхової якій, нажаль, нема куди подітися. Жодної копійки з бюджету не повинно йти на це. Якщо це не так, то треба щоб за ремонт окрім цих наїзників платили ще ті чинуші які до цього часу неспроможні зробити це як в усьому світі.
БОС до Анатолій Показати IP 4 Липня 2018 10:44
Бідні нещасні завжди зачухані і перелякані.
Саша Показати IP 3 Липня 2018 19:44
Ол...ні. Біднота,яка "типу" за мізерну з.п.себе копами вважає.Ви мені поясніть:"Як себе поважаюча людина піде працювати в Пілісію". Як в старій приказці:"Робити не хочу,красти боюся,поїду до Луцька в Поліцію наймуся!"
р Показати IP 3 Липня 2018 19:45
Пошкодуй п*дарів.Вони за зміну взятками стільки наберуть,шо тобі місяць треба ішачити!!!!
р Показати IP 3 Липня 2018 19:48
Дивись Авакаков С*КА на своє реформоване "детище"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
111 Показати IP 4 Липня 2018 10:48
Б*дло воно й в Африці б*дло.