Показові виступи і призи: в Луцьку влаштували захід для майбутніх олімпійців. Фото
![](/resize/450x337/r/files/news/2022/12-19/352487/318619311_886862115827732_7010865669377805364_n.jpg)
Волинське обласне управління (філія) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно зі спортивним клубом «Борець» провели у Луцьку спортивний захід «Хто ти – майбутній олімпієць?»
Змагання відбулися у приміщенні комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. До них долучилися насамперед вихованці спортивного клубу «Борець».
Спортсмени старшої вікової групи продемонстрували показові виступи з дзюдо, боротьби самбо та сумо. Серед дітей 2009-2016 років народження було проведено спортивні естафети. Також вони показували свої вміння з підтягування, віджимання та штовхання гирі.Насамкінець усі юнаки та дівчата, які брали участь у спортивному святі, отримали медалі, сувеніри та літературу на спортивну тематику від Національного олімпійського комітету України. Подарунки на Волинь доставив бронзовий призер Олімпійських ігор у Сіднеї Руслан Машуренко.
Відзначимо, що саме він першим із дзюдоїстів за роки незалежної України виборов для збірної нагороду на Олімпійський іграх. У 2000 році Руслан Машуренко здобув бронзу на Олімпіаді в Сіднеї.Організатор заходу – старша тренерка спортивного клубу «Борець» Аліна Бондарєва.
Читати ще: Просто з Токіо: до Луцька приїхав відомий дзюдоїст, аби привітати свого тренера
Нагадаємо, нещодавно в Луцьку відбулися Всеукраїнські змагання з дзюдо на призи заслуженого майстра спорту України Руслана Машуренка. У них узяли участь 200 хлопців і дівчат 2000-2007 років народження з 20 областей. Вони боролися за звання майстра спорту України з дзюдо.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Змагання відбулися у приміщенні комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. До них долучилися насамперед вихованці спортивного клубу «Борець».
Спортсмени старшої вікової групи продемонстрували показові виступи з дзюдо, боротьби самбо та сумо. Серед дітей 2009-2016 років народження було проведено спортивні естафети. Також вони показували свої вміння з підтягування, віджимання та штовхання гирі.Насамкінець усі юнаки та дівчата, які брали участь у спортивному святі, отримали медалі, сувеніри та літературу на спортивну тематику від Національного олімпійського комітету України. Подарунки на Волинь доставив бронзовий призер Олімпійських ігор у Сіднеї Руслан Машуренко.
Відзначимо, що саме він першим із дзюдоїстів за роки незалежної України виборов для збірної нагороду на Олімпійський іграх. У 2000 році Руслан Машуренко здобув бронзу на Олімпіаді в Сіднеї.Організатор заходу – старша тренерка спортивного клубу «Борець» Аліна Бондарєва.
Читати ще: Просто з Токіо: до Луцька приїхав відомий дзюдоїст, аби привітати свого тренера
Нагадаємо, нещодавно в Луцьку відбулися Всеукраїнські змагання з дзюдо на призи заслуженого майстра спорту України Руслана Машуренка. У них узяли участь 200 хлопців і дівчат 2000-2007 років народження з 20 областей. Вони боролися за звання майстра спорту України з дзюдо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Не пішов на пенсію через нудьгу: в США 94-річного чоловіка визнали найстарішим водієм автобуса у світі
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
26 липня: свята, події, факти. Горохів отримав Магдебурзьке право та День парашутиста
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Землю накриє подвійний метеоритний дощ: коли та як дивитися
25 Липня 2024 23:46
25 Липня 2024 23:46
«Це диво, такого ніде на планеті немає»: у Каховському водосховищі вирує життя, – The Guardian
25 Липня 2024 23:29
25 Липня 2024 23:29
На Волині громади залучили понад 1,5 млн грн туристичного збору
25 Липня 2024 23:11
25 Липня 2024 23:11
Ухилення від мобілізації: чи відправили шкільного кочегара з Волині за ґрати
25 Липня 2024 22:53
25 Липня 2024 22:53
Третині українців вистачає грошей тільки на їжу і складно купувати одяг, – Центр Разумкова
25 Липня 2024 22:35
25 Липня 2024 22:35
Волинські аграрії завершують збір озимої пшениці
25 Липня 2024 22:17
25 Липня 2024 22:17
На Волині перейменують 115 вулиць
25 Липня 2024 21:59
25 Липня 2024 21:59
Тарифи на мобільний зв'язок зростуть на 50%, – експерт
25 Липня 2024 21:41
25 Липня 2024 21:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.